Popusti ( linkovi za booking, airbnb i dr. )

14 posts in this topic

Pa da, i to da bi ti Zdenko dobio referral kredit. Lepo si se dosetio. ::crazy:

Obostrana korist, ali može se platiti i bez popusta 😁

Svako posle može postaviti svoj link. 👍

Kako da nadjem s mog profila ove popuste na booking, airbnb?

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока

Nikako, osim da se registrujes ponovo.

Mislim da je ovakva tema besmislena a jos besmislenije bi bilo da svako kaci svoj link.

Do sad su ljudi pitali kad im treba popust i dobijali ga obicno u roku od par min.

Ne znam da li je to slucaj i tamo kod vas, kod mene ako preporucim "prijatelja" i onda taj "prijatelj" po prvi put ugosti nekoga po ceni koja je iznad 100 USD ukupno onda dobijam u keshu 426 AUD - prebacuju na racun nakon mesec dana. 

Do sada sam dobio dva puta, i to na isti smestaj. Samo zatvorio prvi nalog, otvorio drugi i isti smestaj oglasio.

Mnogo jaka stvar.

Ja imam nalog skoro napravljen nisam ga koristio. Al ne znam kako to da vidim.

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока

Ako si registrovao preko ovakvog linka, onda će prilikom prve rezervacije smještaja da ti umanji ukupan iznos za popust od 22 eura ili iznos koji si dobio. Ovaj popust vrijedi godinu dana i prva rezervacija mora biti minimum 80$. Iznos popusta bi trebao da vidiš na svom profilu.

Ako se nisi preko ovakvog linka registrovao, onda se registruješ  ponovo sa novom mail adresom ili FB nalogom koji nisi koristio u prethodnoj registraciji, preko ovih linkova, i dobiješ popust 22 eura za prvu rezervaciju smještaja. 

Ovo je objašnjenje za Airbnb. 

12 hours ago, noskich said:

Ne znam da li je to slucaj i tamo kod vas, kod mene ako preporucim "prijatelja" i onda taj "prijatelj" po prvi put ugosti nekoga po ceni koja je iznad 100 USD ukupno onda dobijam u keshu 426 AUD - prebacuju na racun nakon mesec dana. 

Do sada sam dobio dva puta, i to na isti smestaj. Samo zatvorio prvi nalog, otvorio drugi i isti smestaj oglasio.

Mnogo jaka stvar.

Neko bi rekao prevara...

Kod nas su cifre oko 100$, davno je bilo 300+. 
Mislim da vece cifre nude za trzista koja jos nisu dozivjela "Airbnb boom".  

Ja sam tako svojevremeno pozvao druga koji je zaista host ali sam jedva dobio pare posto su svasta nesto izmisljali, te isteklo 6 mjeseci, te nije iznad 100$... na kraju su ipak platili.

Posted (edited)

Znas kako, mnogo volim da cedim te multimilijarderske korporacije, sto vise da ih ojadim, banke, Uber i slicne.

Uber sam svojevremeno se vozio dzabe jedno 20-ak puta, mogao si da narucis online i aktiviras besplatnu SIM karticu, ali se onda Uber opametio, pa si morao da koristis i drugi telefon, tu sam vec odustao.

A AirBnb naloga ne znam ni sam koliko imam. Oni nista ne proveravaju. Dve trecine tih naloga registrovano na isti telefonski broj bez problema.

Na novom nalogu dobijem popust za smestaj u startu, zatim na starom nalogu dobijam kredit za preporuku prijatelju. Jednim udarcem dve muve.

Banke jadim za poene i promocije, izmuzem pa odmah zatvaram kartice i racune...

Nista mi nije sladje nego da muzem te koji ne prozvode nista vec presipaju iz supljeg u prazno i zive od ugradjivanja u zaradu ljudi koji nesto konkretno nude...

Edited by noskich

14 hours ago, noskich said:

Ovo da se dobija kes koji se prebacuje na racun, to jos nisam cuo da postoji kod AIRBNBa. Da se dobije kredit, koji moze iskljucivo da se iskoristi prilikom sledece rezervacije, to da. Jednom sam i dobio nesto dosta novca, kad sam pozvao drugaricu, koja je kasnije iznajmila svoj stan, ali bese manje, mozda oko 100 USD.

Posted (edited)

Nije kredit, bas kesh je u pitanju. Nego nisam se ni ja navadio, nego eto tek dva puta do sada. Polako...

Edited by noskich

I ja da potvrdim da je u pitanju kes na racun. (sad kad svi navale ko blesavi)