Jump to content

Knjiga

Bantustan

Autohop

autohop

Sponzorisani linkovi

Najnoviji članci

Crna Gora, sramežljiva ljepotica

Volimo roadtripove. Volimo spakirati stvari u auto pa dokle stignemo. Ovaj put nas je cesta odvela u susjedstvo, Crnu...

Čemu služe putovanja?

"Priče koje mi dobijamo preko medija, uz pomoć kojih mi sudimo o svetu i promišljamo o svetu, najčešće su...

Svi kažu da bježim

Moj otac me uvijek pita od čega bježim kad putujem. Prije nekoliko tjedana sam dobio komentar na blogu da prestanem...

Sahara Blues

Iza visokih crvenih zidina leži grad visokih crvenih kuća čiji ravni krovovi – terase nikada nisu videli ni snega ni...

Google oglasi

Kako jeftino putovati

Photo

viza za Svajcarsku?

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 joka:)

joka:)

novajlija

• Members
  • Pip
  • 1 posts

Posted 07 September 2009 - 22:35

Molim Vas,ako neko moze da mi kaze nesto vise o tome kako do vize za Svajcarsku,koja je procedura i ostalo,moj momak i ja bi otisli tamo turisticki,on je zaposlen a ja sam redovan student,interesuje me da li moze da se dobije viza na 2-3 meseca? Imamo tamo prijatelje ali ne bismo da ih cimamo za garantno pismo i najverovatnije necemo ici preko agencije vec cemo sami organizovati putovanje. Mnogo hvala unapred  :)

#2 bam-bam

bam-bam

putnik dugoprugaš

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1,054 posts

Posted 08 September 2009 - 00:00

cao imas na 3. strani ovog topica temu o svajcarskoj vizi, pa pogledaj tamo...
posto vidim da si nova, samo da ti objasnim da generalno ne otvaramo nove teme, ako su te iste vec otvorene, samo malo prelistaj i sve ces naci...
poz

#3 Guja

Guja

putnik dugoprugaš

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 317 posts
  • LocationBeograd-Ripanj

Posted 08 September 2009 - 14:38

Nemoj me drzati za rec 100%,ali mi je tetka koja zivi u Svici,kad je bila ovde pre oko mesec dana rekla kako su tamo objavili da Srbima nije potrebna viza.Ali sam bio lenj da odem i proverim ili bar nazavem ambasadu.
Tako da ces mozda ti imati tu informaciju ukoliko se raspitas direktno kod njih.
Da budem iskren ne znam koliko da joj verujem :)

#4 meelosh

meelosh

putnik dugoprugaš

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 325 posts

Posted 08 September 2009 - 15:49

Nemoj me drzati za rec 100%,ali mi je tetka koja zivi u Svici,kad je bila ovde pre oko mesec dana rekla kako su tamo objavili da Srbima nije potrebna viza.Ali sam bio lenj da odem i proverim ili bar nazavem ambasadu.
Tako da ces mozda ti imati tu informaciju ukoliko se raspitas direktno kod njih.
Da budem iskren ne znam koliko da joj verujem :)

Svajcarska = Sengen. Treba viza i tacka. Barem do 1.1.2010, a za posle cemo tek da vidimo.