Pomozite da Putnička kuća zaživi!
Doniraj kreditnom
Donacijom omogućujete da se ove ideje prošire, da Putnička kuća postane tradicionalni projekat i da Klub putnika postane održiva organizacija.

Jump to content

Knjiga

Poručite knjigu

Bantustan

Putnička kuća

Ugradite
svoju ciglu u

PUTNIČKU
KUĆU U
ATINI

Atina, Grčka
1. 7. — 1. 9. 2015.
Besplatno za sve
0 €
2000 €

Najnoviji članci

Intervju: Tamara Zidar, programer, fotograf, mama i putnik

Mama, kada ćemo na neku drugu planetu, na primer Nemačku? Da li broj članova porodice mora biti obrnuto srazmeran...

Banja Luka: grad u kome se život odvija u kafićima

U vodiču kroz kulturni život Banjaluke objavljenom u britanskom listu The Guardian možete, između ostalog, pročitati...

Izveštaj sa devetog tradicionalnog noćnog planinarenja

Deveto tradicionalno noćno planinarenje je uspešno održano! Iako je nebo pretilo potopom zbog čega su mnogi odustali,...

Raspored druženja i predstavljanja knjige “Bantustan”

Dragi svi, naša knjiga “Bantustan” je izašla iz štampe i već smo počeli s predstavljanjima po regiji. Dođite...

Google oglasi

Photo

Hitni sir u dolinu

• Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 Haralampije

Haralampije

novajlija

• Members
  • Pip
  • 0 posts

Posted 24 June 2009 - 11:40

Posted ImageDupli Gloster je poznat engleski polutvrdi sir, zapravo vise je poznat u Britaniji nego dalje ali sta je tu je. Obzirom da mu je zrenje 36 nedelja, ukus mu je bezveze, kao i vecina lokalne hrane koju sam probao...

Autor: Vladimir Bojović (vlada kuvar)
Pročitajte ceo tekst

#2 Guest_Losh-mi_*

Guest_Losh-mi_*
  • Guests

Posted 07 July 2009 - 12:40

Mogli bi i mi da organizujemo isto niz Avalu. Nagrade kolut sira i 10 i 5 dinara i nisu neku trosak.

#3 Guest_Djordje_*

Guest_Djordje_*
  • Guests

Posted 24 June 2009 - 18:45

Slobodno kazite da sam lud... Al ja bih definitivno ucestvovao. Iskreno ti zavidim na putovanju! ;D

#4 Guest_Marina_*

Guest_Marina_*
  • Guests

Posted 25 June 2009 - 07:11

:green: klanj::

#5 Guest_Iva_*

Guest_Iva_*
  • Guests

Posted 26 June 2009 - 09:54

Gospode bože, koliko je to brdo strmo! :shockkk: Savršeno, trebalo je da se takmičiš pa da ti nacrtaju kolut sira na gipsu :D I fotke su super, posebno četvrta :) :spot:

#6 Guest_Nina_*

Guest_Nina_*
  • Guests

Posted 26 June 2009 - 14:56

Hihihi :) Zaista nemam reci za ovoliki mazohizam. Trebalo je da im ubacis kolit nekog finog francuskog, da razjaris masu. :)

#7 Guest_Danijela Daca-Kuma_*

Guest_Danijela Daca-Kuma_*
  • Guests

Posted 26 June 2009 - 19:20

:P pa ovo je stvarno neverovatno pa kume cudi me da ti nisi ucestvovao a da da su bacili flajke piva mozda bi i trcao...a i ja bi... :stop:

#8 Guest_Milica_*

Guest_Milica_*
  • Guests

Posted 27 June 2009 - 05:32

Ha! Ne mogu da verujem, i moj tata je rođen 25. maja! A ove što se lomataju za sirom bih baš volela da gledam negde iz prikrajka.

#9 Guest_Jelena_*

Guest_Jelena_*
  • Guests

Posted 28 June 2009 - 09:47

Ne kaze se dzabe "Ludi Englezi" :)

#10 Guest_Nenad_*

Guest_Nenad_*
  • Guests

Posted 30 June 2009 - 14:19

super! naravno, polomi se po nesto ali sve se to zaleci! ;D probao bih, sto da ne.. a da se kotrlja nas, onaj tvrdi, slan, toplicki....ijuuuu leteli bi i spajdarmeni i boraci, hahaha

#11 Guest_Musa_*

Guest_Musa_*
  • Guests

Posted 07 July 2009 - 16:38

To su ti rodjo IGRE BEZ GRANICA! One sto su bile pre 10-15 godina su zabava za malu decu ;)