Jump to content

Knjiga

Bantustan

Autohop

autohop

Sponzorisani linkovi

Najnoviji članci

Emma Fick: Srbija kroz ilustracije

Emma Fick je mlada Amerikanka balkanskih korijena s trenutnom adresom u Beogradu gdje predaje engleski jezik. Zašto...

Sistem koji ilegalizuje ljude

Pokušaću da sumiram stanje stvari u okolini stare ciglane u Subotici. Broj raste i opada, ali u svakom trenutku tamo...

Kako nas je Afrika povezala

Negdje krajem 2011. pričam sa drugom nešto o Africi i tom prilikom mi on reče: „Trojica momaka iz Srbije stopirali su...

Smrt našeg komšije Gambijca

Kratku vest o mrtvom muškarcu pronađenom u napuštenom objektu stare srušene betonjerke na Dunavskom keju preneli su...

Google oglasi

Kako jeftino putovati

Photo

Hitni sir u dolinu

• Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 Haralampije

Haralampije

novajlija

• Members
  • Pip
  • 0 posts

Posted 24 June 2009 - 11:40

Posted ImageDupli Gloster je poznat engleski polutvrdi sir, zapravo vise je poznat u Britaniji nego dalje ali sta je tu je. Obzirom da mu je zrenje 36 nedelja, ukus mu je bezveze, kao i vecina lokalne hrane koju sam probao...

Autor: Vladimir Bojović (vlada kuvar)
Pročitajte ceo tekst

#2 Guest_Losh-mi_*

Guest_Losh-mi_*
  • Guests

Posted 07 July 2009 - 12:40

Mogli bi i mi da organizujemo isto niz Avalu. Nagrade kolut sira i 10 i 5 dinara i nisu neku trosak.

#3 Guest_Djordje_*

Guest_Djordje_*
  • Guests

Posted 24 June 2009 - 18:45

Slobodno kazite da sam lud... Al ja bih definitivno ucestvovao. Iskreno ti zavidim na putovanju! ;D

#4 Guest_Marina_*

Guest_Marina_*
  • Guests

Posted 25 June 2009 - 07:11

:green: klanj::

#5 Guest_Iva_*

Guest_Iva_*
  • Guests

Posted 26 June 2009 - 09:54

Gospode bože, koliko je to brdo strmo! :shockkk: Savršeno, trebalo je da se takmičiš pa da ti nacrtaju kolut sira na gipsu :D I fotke su super, posebno četvrta :) :spot:

#6 Guest_Nina_*

Guest_Nina_*
  • Guests

Posted 26 June 2009 - 14:56

Hihihi :) Zaista nemam reci za ovoliki mazohizam. Trebalo je da im ubacis kolit nekog finog francuskog, da razjaris masu. :)

#7 Guest_Danijela Daca-Kuma_*

Guest_Danijela Daca-Kuma_*
  • Guests

Posted 26 June 2009 - 19:20

:P pa ovo je stvarno neverovatno pa kume cudi me da ti nisi ucestvovao a da da su bacili flajke piva mozda bi i trcao...a i ja bi... :stop:

#8 Guest_Milica_*

Guest_Milica_*
  • Guests

Posted 27 June 2009 - 05:32

Ha! Ne mogu da verujem, i moj tata je rođen 25. maja! A ove što se lomataju za sirom bih baš volela da gledam negde iz prikrajka.

#9 Guest_Jelena_*

Guest_Jelena_*
  • Guests

Posted 28 June 2009 - 09:47

Ne kaze se dzabe "Ludi Englezi" :)

#10 Guest_Nenad_*

Guest_Nenad_*
  • Guests

Posted 30 June 2009 - 14:19

super! naravno, polomi se po nesto ali sve se to zaleci! ;D probao bih, sto da ne.. a da se kotrlja nas, onaj tvrdi, slan, toplicki....ijuuuu leteli bi i spajdarmeni i boraci, hahaha

#11 Guest_Musa_*

Guest_Musa_*
  • Guests

Posted 07 July 2009 - 16:38

To su ti rodjo IGRE BEZ GRANICA! One sto su bile pre 10-15 godina su zabava za malu decu ;)