Jeftine avio karte

4,384 posts in this topic

Dobro je i ovo, bilo je clanova koji su se raspitivali za neke od ovih destinacija:

Routing:
Amsterdam – San Jose – Amsterdam
Amsterdam – Havana – Amsterdam
Amsterdam – Lima – Amsterdam
Amsterdam – Quito – Amsterdam
Amsterdam – Managua – Amsterdam
Amsterdam – Guatemala City – Amsterdam
Amsterdam – San Pedro Sula – Amsterdam
Amsterdam – San Salvador – Amsterdam
Amsterdam – Belize – Amsterdam

https://www.fly4free.com/flight-deals/europe/cheap-flights-from-amsterdam-to-central-south-america-from-only-e330/

Postovani forumasi, da li mozete da mi date smernice za kupovinu povoljne povratne karte BEG-PVG (Sangaj). Idealan termin bi bio 26 apr - 9 maj.Dobrodosao je predlog i ukoliko postoji neki period u kome se prodaju ili period putovanja kad su jeftinije karte od gore navedenog.Na sajtu momondo.de, najjeftinija povratna karta preko Etihada je 415 €, sa prihvatljivim vremenom presedanja.Da li je to nesto najpovoljnije ili se mogu naci bolje ponude?

Hvala unapred.

12 hours ago, giga545 said:

Postovani forumasi, da li mozete da mi date smernice za kupovinu povoljne povratne karte BEG-PVG (Sangaj). Idealan termin bi bio 26 apr - 9 maj.Dobrodosao je predlog i ukoliko postoji neki period u kome se prodaju ili period putovanja kad su jeftinije karte od gore navedenog.Na sajtu momondo.de, najjeftinija povratna karta preko Etihada je 415 €, sa prihvatljivim vremenom presedanja.Da li je to nesto najpovoljnije ili se mogu naci bolje ponude?

Hvala unapred.

Pretrazi SecretFlying i Fly4free.com za najnize cijene - ali mi se cini da je 415EUR jako dobra cijena. Pogledaj koliko kosta direktno kod Etihada, isplati se kupiti direktno od kompanije ako je samo malo skuplje.

Videh na Fly4free da je u novembru 2018 bila akcija za povratni let Budimpesta-Sangaj u vrednosti od 150 eur, period jan-jul 2019, ali je akcija nazalost istekla.

Za te pare bih i peske isao iz Srbije za Budimpestu 😀

Da li bi mogao neko da mi pomogne oko leta za Miami, oko 9-10 februara i povratak početak marta. Prtljag mi je neophodan za povratak, u odlasku nije. Moze i iz okoline letovi ili sa presedanjima, s tim da ne bude put duzi od 20 sati u jednom smeru. 

Sta je najbolje sto si nasao do sad?

5 hours ago, Vukadin said:

Da li bi mogao neko da mi pomogne oko leta za Miami, oko 9-10 februara i povratak početak marta. Prtljag mi je neophodan za povratak, u odlasku nije. Moze i iz okoline letovi ili sa presedanjima, s tim da ne bude put duzi od 20 sati u jednom smeru. 

najbolje je trenutno preko tap portugal...pogledaj letove od amsterdama, zeneve, ciriha...to su najbolje kombine...nije lose ni frankfurt, rim, milano....ako odes direkt na njihov sajt, mozda je karta malo skuplja u startu, ali imaju opciju za dodavanje prtljaga dosta jeftinije, nego sto bi dobio preko pretrazivaca...takodje, sad imaju neki promo sirenja njihove frequent flyer kartice, pa ako se uclanis, sto je 2 min. posla, odbiju ti 10-20 evra odma od cene karte....naravno, do ovih gradova gledaj low cost...za einhoven ima dobrih cena preko wizza, 15 eu bez prtljaga, u jednom pravcu....verovatno ima i ryan iz nisa do bergama jeftino....imas i voz i bus koji povezuje eindhoven aerodrom sa shipolom, voze oko 2, 5 sati, cena busa 10$, voza 22 evra...

a ovo, da ti let ne bude duzi od 20 sati, za majami, bas si me nasmejao....pa letis zimi, sa presedanjima...sta ocekujes?? sam let iz evrope do majamija traje 10 sati....znaci bas tako da potrefis da ti sve ide sa 2 sata pauzama izmedju letova,a da let nije direkt bg- miami,  pre ce kamila proci kroz iglene usi haha...btw, moj ti je savet i da zimi kad putujes, imas pauze izmedju letova bar 4, a najbolje 5-6-7 sati, jer su kasnjenja ogromna, i dovoljno je jedan let da propustis, i najebao si......

eto ti najsveziji primer...isao sam iz bga, preko frankfurta za majami pre nekoliko nedelja...vecernji let iz bga, slece se na kratko u bec, i nastavlja za frankfurt..povezani letovi....trebalo je da stignem uvece kasno u fra, i namerno sam bukirao let za majami tek sutra kasno pre podne, oko 11 i 45, znaju  da svasta zimi moze da se desi...

naravno, kasni mi avion iz bga, i kasnim na let bec-fra....stavjaju me u hotel, i daju mi najraniji jutarnji let bec-fra...treba da stigne u fra u pola 7.....znaci ustajanje u 4 nocu, sjebano vec spavanje , odmor, i tako to....ulazimo u avion, ali tokom noci pao sneg u becu, avion mora na defrostaciju.....svi putnici u avionu, i tako idemo svi zajedno na defrostaciju, koja je zbog reda koji je napravljen od drugih aviona, trajala 3,5 sata...ja na kraju jeedva stizem na let za majami, sleteo sam u frankfurt u 10:30. i trcao kroz aerodrom koliko me noge nose, da stignem za majami....sva sreca da sam se online cekirao, i da nisam imao prtljag za predaju, vec samo rucni...inace me ne bi pustili nikako..

pa ti vidi sa tvojih 20 sati u totalu....ja sam krenuo iz bga vece pre leta, pa sam ponovo jedva stigao.....zimi je to normalno....

Edited by bam-bam