Zivot i rad u Kini

1,859 posts in this topic

Čuveni @Nikodijevic koji je započeo ovu forumsku temu pre 7 godina i 11 meseci  :mah:

Napravio si mi feeling kao da se nalazim u prisustvu legende ☺️🤘 @Lazar

Samo vas gledam!

Hey hey hey ! New WeChat group is here!

Napravljena je posebna  grupa za sve one koji se interesuju za dolazak u Kinu, a jos uvek se nalaze na kucnom pragu! 
https://ibb.co/zNG8XCL

Da bi pristupili grupi, potrebno je prvo da downloadujete i aktivirate nalog na WECHAT mobilnoj aplikaciji. Zatim skenirate QR code za pristup.

Poyy

Edited by Nikodijevic

Zdravo!

Nova sam u grupi, a uvek krenem od poslednje strane kad iscitavam- kad ono Wechat grupa jeej :D Ali ne mogu da pristupim grupi, pise da je istekao kod. Mozes li molim te opet da skeniras ili da mi kazes kako da udjem u grupu, mozda ja nesto ne radim kako treba? 

Izgleda da QR code ima kratak rok trajanja.
Marko je respolozen da pomogne, tako da svi mozete njemu da se javite (dodate ga) a on ce vas potom ubaciti u grupu.
wechat Id : MarkoArthur

Pozdrav ljudi! Kako ste budzili reference letter, vi koji ste vadili z vize u ambasadi u Bg?

Ne traže ti kod nas u konzulatu pismo preporuke, to samo šaljes kinezima. Ja ne znam bukvalno nikoga kome su to proveravali tako da se slobodno nahvali do besmisla. Imaš na netu milion primera za esl pismo preporuke, google ima sve odgovore.

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk