Jump to content

Photo

australija...posao zavarivaca i bravara

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 sohos_88

sohos_88

novajlija

• Members
  • Pip
  • 10 posts

Posted 27 July 2011 - 22:17

:yok: ja opet..zaintresovan sam za Australiju...i cackao sam ovde skinuo neke fajlove...koliko sam razumeo da traze tamo i zavarivace..pa me zanima da li neko ima iskustva u vezi toga.....to bi bilo super kad bi mogao da ostvarim
::arabia: ::arabia: ::arabia:

#2 noskich

noskich

putnik dugoprugaš

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 897 posts

Posted 28 July 2011 - 03:36

Da bi mogao da radis u Australiji treba ti odgovarajuca viza. U tvom slucaju bi najverovatnije trebalo da te sponzorise lokalna firma i ponudi ti posao. Ako ne poznajes nikoga ovde ko bi ti to ucinio sanse su minimalne da preko interneta nadjes firmu koja bi garantovala za tebe i pozvala te.

#3 sohos_88

sohos_88

novajlija

• Members
  • Pip
  • 10 posts

Posted 28 July 2011 - 21:04

znam da je tesko ovako...a i bas ne poznajemm nikog tamo.....ali radim na tome da uspem u svom cilju..hvala u svakom slucaju :mah: :mah:

#4 sohos_88

sohos_88

novajlija

• Members
  • Pip
  • 10 posts

Posted 28 July 2011 - 23:07

kakva je tvoja prica noskich? verujem da imas iskustva sa zakonima i poslovima u Australiji...pa bi mi svaki savet znacio kako bih mogao da radim i zivim u Austarliji....posto mi je to jedna od neostvarenih zelja...zahvalan sam ti unapred pozdrav :mah:

#5 noskich

noskich

putnik dugoprugaš

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 897 posts

Posted 29 July 2011 - 01:40

Rekao sam vec, sanse su ti skoro pa nepostojece.
Postoji veliki broj viza, ali ako nemas porodicu ovde niti radno iskustvo i obrazovanje u oblastima koje se traze onda su ti jedine opcije ili zenidba ili da dodjes kao student pa onda pokusas da ostanes.

#6 sohos_88

sohos_88

novajlija

• Members
  • Pip
  • 10 posts

Posted 29 July 2011 - 21:17

Rekao sam vec, sanse su ti skoro pa nepostojece.
Postoji veliki broj viza, ali ako nemas porodicu ovde niti radno iskustvo i obrazovanje u oblastima koje se traze onda su ti jedine opcije ili zenidba ili da dodjes kao student pa onda pokusas da ostanes.

onda su mi sanse nepostojece....valjda ce mi se ukazati prilika....obrazovanje sto imam je jedino kondujter u zel, saob. a so posto tamo nemoguca misija..xeexxex...sta je tu je