Jump to content

Photo

Vibram obuca

• Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 Asterix

Asterix

putnik srednjeprugaš

• Members
  • PipPipPipPip
  • 227 posts

Posted 01 October 2011 - 21:45

Ako neko zna povoljna mesta,radnje... recite da ne lutam mnogo :) cena kvalitet :)

#2 bjuti

bjuti

putnik dugoprugaš

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1,214 posts
  • LocationВождовац

Posted 02 October 2011 - 10:42

Имам Алпинине ципеле купио у Меркатору, биле око 7500 прошле године као и Мерел патике/ципеле са приде горатексом, купио на попусту за 5000, а биле 10.000 у Авангарди на Булевару у БГ-у. За Алпину и даље вљжи Меркатор, док за друго не знам ди има :)
www.srbovanje.com - http://neblog.bjuti.info - www.prekoramena.com

#3 pčelica

pčelica

putnik dugoprugaš

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 326 posts

Posted 02 October 2011 - 22:34

Ja vec trecu godimu nosim McKinley kupljene u intersportu, nemam nikakvih zamerki, sad vidim da su 8990, ali se treba raspitati kad ce neka akcija, pa da se kupe povoljnije.

#4 duda

duda

putnik kratkoprugaš

• Members
  • PipPipPip
  • 88 posts

Posted 03 October 2011 - 08:25

Uskoro ce Grazia Shoping Night 14.oktobar od 19h-00h. Mozda se tada naleti na povoljnu cenu te obice.

#5 Gagili5

Gagili5

putnik kratkoprugaš

• Members
  • PipPipPip
  • 92 posts
  • LocationUnited Kingdom

Posted 03 October 2011 - 10:06

Takodje glasam za McKinley, nosim ih dve godine i nedavno je bila akcija u intersportu pa sam pazarila jos jedne za svega 2500din, doduse decije posto nosim 37 :D ali kad imaju akcije stvarno su im ok cene, videla sam i Salomon za nekih 4000 din sto je odlicna cena!
"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi"

#6 Asterix

Asterix

putnik srednjeprugaš

• Members
  • PipPipPipPip
  • 227 posts

Posted 03 October 2011 - 15:58

Ok ok iskreno cuo sam da su solomon i marel odlicne... Mene zanima vise patika da mogu ceo dan da trckaram po kojekakvim cukama i vrletima a i kad sam na putu ubija sve zivo kad po ceo dan vozim i tabanam. Pa ako neko zna adrese i brojeve telefona radnji pa da pusti poruku da zovem isproveravam. intersport ili avangarda cuo sam da su je premestili... gora iglu sport mi skupi nesto

#7 bjuti

bjuti

putnik dugoprugaš

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1,214 posts
  • LocationВождовац

Posted 03 October 2011 - 16:50

Препоручујем алпинине Бином патике/ципеле. Невероватно издржљиве и удобне.
www.srbovanje.com - http://neblog.bjuti.info - www.prekoramena.com

#8 Asterix

Asterix

putnik srednjeprugaš

• Members
  • PipPipPipPip
  • 227 posts

Posted 03 October 2011 - 22:41

mozda i one samo gde ja to da isproveravam i vidim nisam u bg il ns pa da jurim svaki dan dosao bi samo zbog toga pa da znam gde da trazim  zvizhd

#9 mzeleni

mzeleni

putnik-pripravnik

• Members
  • PipPip
  • 47 posts

Posted 12 October 2011 - 09:20

Preporucujem Merel. Nosio sam ih 4 god. I dalje su cele, djon nije nimalo ostecen.

#10 Asterix

Asterix

putnik srednjeprugaš

• Members
  • PipPipPipPip
  • 227 posts

Posted 19 October 2011 - 13:30

i drugar preporucuje merel... sutra cu videti u rodi ima neka akcija dva proizvoda jedan gratis pa cu proveriti sta ima..

#11 Vilenjak

Vilenjak

putnik srednjeprugaš

• Members
  • PipPipPipPip
  • 123 posts

Posted 06 May 2012 - 18:03

U najboljem slucaju nosices takvu obuci 10-15 puta godisnje. Osim ako nisi profesionalni planinar. Tako da ti i neke niskobudzetne mogu trajati dosta dugo... Mozes uzeti Mek Kinlija bez problema... Ima on jeftini modela.