Jump to content

Knjiga

Bantustan

Autohop

autohop

Sponzorisani linkovi

Najnoviji članci

Crna Gora, sramežljiva ljepotica

Volimo roadtripove. Volimo spakirati stvari u auto pa dokle stignemo. Ovaj put nas je cesta odvela u susjedstvo, Crnu...

Čemu služe putovanja?

"Priče koje mi dobijamo preko medija, uz pomoć kojih mi sudimo o svetu i promišljamo o svetu, najčešće su...

Svi kažu da bježim

Moj otac me uvijek pita od čega bježim kad putujem. Prije nekoliko tjedana sam dobio komentar na blogu da prestanem...

Sahara Blues

Iza visokih crvenih zidina leži grad visokih crvenih kuća čiji ravni krovovi – terase nikada nisu videli ni snega ni...

Google oglasi

Kako jeftino putovati

Photo

Vibram obuca

• Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 Asterix

Asterix

putnik srednjeprugaš

• Members
  • PipPipPipPip
  • 227 posts

Posted 01 October 2011 - 20:45

Ako neko zna povoljna mesta,radnje... recite da ne lutam mnogo :) cena kvalitet :)

#2 bjuti

bjuti

putnik dugoprugaš

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1,214 posts
  • LocationВождовац

Posted 02 October 2011 - 09:42

Имам Алпинине ципеле купио у Меркатору, биле око 7500 прошле године као и Мерел патике/ципеле са приде горатексом, купио на попусту за 5000, а биле 10.000 у Авангарди на Булевару у БГ-у. За Алпину и даље вљжи Меркатор, док за друго не знам ди има :)
www.srbovanje.com - http://neblog.bjuti.info - www.prekoramena.com

#3 pčelica

pčelica

putnik dugoprugaš

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 339 posts

Posted 02 October 2011 - 21:34

Ja vec trecu godimu nosim McKinley kupljene u intersportu, nemam nikakvih zamerki, sad vidim da su 8990, ali se treba raspitati kad ce neka akcija, pa da se kupe povoljnije.

#4 duda

duda

putnik kratkoprugaš

• Members
  • PipPipPip
  • 89 posts

Posted 03 October 2011 - 07:25

Uskoro ce Grazia Shoping Night 14.oktobar od 19h-00h. Mozda se tada naleti na povoljnu cenu te obice.

#5 Gagili5

Gagili5

putnik kratkoprugaš

• Members
  • PipPipPip
  • 92 posts
  • LocationUnited Kingdom

Posted 03 October 2011 - 09:06

Takodje glasam za McKinley, nosim ih dve godine i nedavno je bila akcija u intersportu pa sam pazarila jos jedne za svega 2500din, doduse decije posto nosim 37 :D ali kad imaju akcije stvarno su im ok cene, videla sam i Salomon za nekih 4000 din sto je odlicna cena!
"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi"

#6 Asterix

Asterix

putnik srednjeprugaš

• Members
  • PipPipPipPip
  • 227 posts

Posted 03 October 2011 - 14:58

Ok ok iskreno cuo sam da su solomon i marel odlicne... Mene zanima vise patika da mogu ceo dan da trckaram po kojekakvim cukama i vrletima a i kad sam na putu ubija sve zivo kad po ceo dan vozim i tabanam. Pa ako neko zna adrese i brojeve telefona radnji pa da pusti poruku da zovem isproveravam. intersport ili avangarda cuo sam da su je premestili... gora iglu sport mi skupi nesto

#7 bjuti

bjuti

putnik dugoprugaš

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1,214 posts
  • LocationВождовац

Posted 03 October 2011 - 15:50

Препоручујем алпинине Бином патике/ципеле. Невероватно издржљиве и удобне.
www.srbovanje.com - http://neblog.bjuti.info - www.prekoramena.com

#8 Asterix

Asterix

putnik srednjeprugaš

• Members
  • PipPipPipPip
  • 227 posts

Posted 03 October 2011 - 21:41

mozda i one samo gde ja to da isproveravam i vidim nisam u bg il ns pa da jurim svaki dan dosao bi samo zbog toga pa da znam gde da trazim  zvizhd

#9 mzeleni

mzeleni

putnik-pripravnik

• Members
  • PipPip
  • 47 posts

Posted 12 October 2011 - 08:20

Preporucujem Merel. Nosio sam ih 4 god. I dalje su cele, djon nije nimalo ostecen.

#10 Asterix

Asterix

putnik srednjeprugaš

• Members
  • PipPipPipPip
  • 227 posts

Posted 19 October 2011 - 12:30

i drugar preporucuje merel... sutra cu videti u rodi ima neka akcija dva proizvoda jedan gratis pa cu proveriti sta ima..

#11 Vilenjak

Vilenjak

putnik srednjeprugaš

• Members
  • PipPipPipPip
  • 124 posts

Posted 06 May 2012 - 17:03

U najboljem slucaju nosices takvu obuci 10-15 puta godisnje. Osim ako nisi profesionalni planinar. Tako da ti i neke niskobudzetne mogu trajati dosta dugo... Mozes uzeti Mek Kinlija bez problema... Ima on jeftini modela.