Jump to content

Knjiga

Bantustan

Autohop

autohop

Sponzorisani linkovi

Najnoviji članci

Peter Frojhen: Drskost da se ostane živ

Već danima sam zaglavljen u snežnom skloništu. Napolju besni mećava. Temperatura je toliko niska da mi se dah...

Crna Gora, sramežljiva ljepotica

Volimo roadtripove. Volimo spakirati stvari u auto pa dokle stignemo. Ovaj put nas je cesta odvela u susjedstvo, Crnu...

Čemu služe putovanja?

"Priče koje mi dobijamo preko medija, uz pomoć kojih mi sudimo o svetu i promišljamo o svetu, najčešće su...

Svi kažu da bježim

Moj otac me uvijek pita od čega bježim kad putujem. Prije nekoliko tjedana sam dobio komentar na blogu da prestanem...

Google oglasi

Kako jeftino putovati

Photo

slanje posiljki po medjunarodnim autobusima

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 MilancheSRB

MilancheSRB

putnik kratkoprugaš

• Members
  • PipPipPip
  • 84 posts

Posted 05 May 2012 - 13:55

Ima li neko iskustvo sa slanjem paketa i posiljki po medjunarodnim autobusima, konkretno me zanima Nemacka, pristaju li vozaci, kolika je tarifa ? Hvala.

#2 MilancheSRB

MilancheSRB

putnik kratkoprugaš

• Members
  • PipPipPip
  • 84 posts

Posted 15 May 2012 - 17:18

bas niko?

#3 ela

ela

putnik dugoprugaš

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 388 posts

Posted 15 May 2012 - 17:37

Nije Njemacka, iskustvo je vezano za Grcku...Slali su mi garantno pismo po vozacu busa i ovaj je imao tacno odredjenu tarifu, mislim da je me je izaslo oko 10 eura. Ne sjecam se najbolje, bilo je to prije 5 godina...

Evo malo zapadnoevropskog iskustva ;)
http://blog.b92.net/...z-inostranstvo/
Poiskah štit dobri da štiti me
Bacih ga potom dobrog jer
Tišti me

#4 Pretender

Pretender

putnik dugoprugaš

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 407 posts

Posted 16 May 2012 - 02:18

Svi gasterbajterski autobusi i vozaci nose sve sto mozes i ne mozes da zamislis. Uglavnom ga casti onaj koji prima posiljku. Dakle ako saljes u Nemacku, 10 eura da onaj koji preuzima. Samo odes na stanicu malo pre polaska i kazes vozacu ime osobe i sta je u paketu/pismu itd.

#5 Laza GNR

Laza GNR

putnik dugoprugaš

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 744 posts
  • LocationZrenjanin, Srbija

Posted 18 May 2012 - 01:22

Svi gasterbajterski autobusi i vozaci nose sve sto mozes i ne mozes da zamislis.

Upravo.
Od cigareta,alkohola (pa i droge;mada nece svi i nece uvek),do zivih ljudi.
Samo je tarifa razlicita.

Moram usput reci i jednu,po meni,cudnu pojavu,a to je da se vozaci vise plase da ti prevezu neke narezane diskove preko granice nego bilo sta drugo."Eh,ako me uhvati sa tim tvojim piratskim diskovima,ode meni i dozvola i plata i sve" :roll:
A cigarete i alkohol ti je normalno da svercujes,mislim se u sebi...
People,check-out this site:www.hospitalityclub.org

#6 MilancheSRB

MilancheSRB

putnik kratkoprugaš

• Members
  • PipPipPip
  • 84 posts

Posted 18 May 2012 - 15:57

Hvala na odgovorima, zanimala me je konkretno tarifa, verujem da ce i onda obicna torba sa odecom biti oko 10e :)