Prekoracenje

109 posts in this topic

48 minutes ago, IcaPapricica said:

Da li bi kod mene pomoglo ako bih dala pozivno pismo od rodjaka? Tj gdr se potvrdjuje da sam bila kod njih odnosno nigde na 'crno' nisam radila vec cisto turisticka poseta?

Ne.

Prekrsila si zakon koji definise koliko smes da ostanes, a njih apsolutno ne zanima da li si ti radila na "crno" ili pila kafu s rodjacima.

3 hours ago, IcaPapricica said:

Ohh, onda sam ga ugasila ...

I Al Kapone je izašaoiz zatvora, kada je odslužio svoje. :)

Nisi nam rekla kad si i koliko tacno boravila, mozda nisi dobro sracunala, pa i nisi prekoraciliazvizhd

24.08- 9.10

24.11- sad u ponedeljak se vracam

Htela sam ranije da se vratim, ali sam pokusala da odlozim rezervaciju medjutim taj dan mi nisu odlozili je nisu nesto radili..da ne duzim, pa sam morala da se strpim i sacekam da mi stigne novac da bih kupila kartu za nazad 😭 Tako da sam sad svorc i moram da se vadim kako znam i umem i da se molim da moja sarmantnost upali jer para za podmicivanje nemam ukratko ko prebijena macka sam trenutno. Proklela sam sve krpice koje sam kupila i tako istrosila novac... Sta ti je glupo zensko

Edited by IcaPapricica

Realno, prekoracila si boravak za 8 dana. Uz sve objektivne razloge, morala si na to da mislis ranije i vratis se najkasnije 6. januara, pogotovo sto izgleda da ovih poslednjih 8 dana uopste nije bilo neophodno da boravis tamo. Sad samo preostaje da se nadas da ces da prodjes neopazeno.

Srecno!