Followers 0

Bas dobre slike Srbije

15 posts in this topic

Auuu, kao što neko reče: "Znao sam da je Srbija prelepa, ali ovo..."

Evo mojih fotki, da se upisem kao nov clan na forumu.. 

(obrisan link ka komercijalnom sadržaju)

Edited by panonski

Evo mojih fotki, da se upisem kao nov clan na forumu.. 

Marko, ne možeš na forumu oglašavati svoj sajt koji služi za prodaju fotografija...

Cao svima,

u potrazi za vidikovcima u BG-u sam naleteo i na ovu temu. Prosle godine sam obisao par standardnih mesta, i napravio neke kul fotke. Imam nameru da nastavim da obilazim mesta sa kojih je lep pogled na grad i da to fotkam. U medjuvremenu sam napravio stranicu na facebook-u PogledNaBeograd - gde sam mislio da kacim sve te fotke (trenutno ih nema puno, jos ih sredjujem za objavljivanje :)

Ako neko ima neke fotke da podeli dobrodosao je :)

poz.

Edited by the_ogi

Eno lajkovah te. Dopada mi se ona cover fotka gde si ucrtao vidikovce. Ako si voljan da napišeš neki tekst o tome, da objavimo na sajtu, to bi bilo super, taman da ti malo više sveta dođe na stranicu :) Recimo neko uputstvo sa ucrtanim vidikovcima i objašnjenjem kako do njih doći, plus fotke. Šta misliš o tome?

Eno lajkovah te. Dopada mi se ona cover fotka gde si ucrtao vidikovce. Ako si voljan da napišeš neki tekst o tome, da objavimo na sajtu, to bi bilo super, taman da ti malo više sveta dođe na stranicu :) Recimo neko uputstvo sa ucrtanim vidikovcima i objašnjenjem kako do njih doći, plus fotke. Šta misliš o tome?

To bi bilo super! hvala na ponudi. Naravno napisacu i sa zadovoljstvom podeliti moja proslogodisnja iskustva :)