Followers 0

Japan / maj 2016.

8 posts in this topic

Trazim saputnika/saputnicu za putovanje u Japan (Tokijo - Kjoto - Osaka). Pocetak maja u trajanju od nekih 10ak dana. U ovom momentu povratna karta iz Beograda preko Qatara je 430 EUR.

Vise informacija u inbox :)

On 15.1.2016. at 1:32 AM, omerta said:

Trazim saputnika/saputnicu za putovanje u Japan (Tokijo - Kjoto - Osaka). Pocetak maja u trajanju od nekih 10ak dana. U ovom momentu povratna karta iz Beograda preko Qatara je 430 EUR.

Vise informacija u inbox :)

iz zagreba je 290 evra...a minibus do tamo i nazad 60

2 hours ago, bam-bam said:

iz zagreba je 290 evra...a minibus do tamo i nazad 60

Ja sam kartu vec kupio :)

Takodje, jesi siguran u to? Koji su datumi? Mozda si samo video cenu u jednom pravcu.

Ja kad sam gledao bilo je najmanje 399e iz Zagreba.
Jedan sajt je objavio naslov Zagreb - Teheran/Bangkok/Tokio... od 290e ali je samo Teheran mogao da se nadje za toliko.

kupujem karte godinama valjda znam sta pricam :)

gledao sam za septembar, pocetak do sredine meseca...tacno je bilo 2250 kuna....to sam video u utorak/sredu, sad vidim da su se te karte prodale..ali mozda jos ima za neke druge datume

btw. 430 evra do tokija i nije neka cena, ima takvih cesto, to je skoro pa regularna cena...u zadnje vreme  je bilo dosta promocija za tokio, gde su cene bile oko 300-330 evra , tipa    iz budimpeste...

moji ortaci su bili sad u avgustu, iz bga su leteli za 380 do tokija, isto neka promocija

Bilo je i za 180 :)

Ja sam par dana prije nego sto se to pojavilo kupio za 258€, polazak iz Ljubljane, povratak u Budimpestu, to ce izaci oko 300.

Poenta je da se slazem, oko 300+ iz Budimpeste i 400+ iz Bg moze da se nadje vrlo cesto.