Ada Bojana kraj avgusta/pocetak septembra

10 posts in this topic

Dal ima zainteresovanih? :smile: U principu bilo bi sjajno naci par ljudi pa da mozemo da podelimo troskove oko sojenice. 

Obavezno upoznavanje prethodno.

Ja sam za ukoliko bude dogovora. Termin i destinacija mi 100% odgovaraju. :smile:

I slazem se i za prethodno upoznavanje. :smile:

meni se isto ide. da li vam odgovara termin od 8-mog avgusta ? mogli bi mojim kolima

Noup, idemo krajem. Od 23eg do 2og Septembra. Dal tebi to odg? 

Pozdrav ljudi, ja sam zainteresovan da provedem odmor na adi bojani, termin kraj avgusta / pocetak septembra. Isao bih svojim kolima, polazak iz Novog Sada. Imam 30 godina, veliki ljubitelj prirode, divljih plaza, nudista ( čitaj ne manijak), odgovaro bi mi i smestaj u nudistickom kampu ili nekoj sojenici na levoj obali Bojane. Ekipa bi trebalo da bude pre svega normalna u svakom pogledu, svejedno da li muska ili zenska, s tim da ako je muska i pripadnik gej populacije da svoju orijentaciju ne pokazuje prema meni... Cilj mi je odmor a ne raznorazne egzibicije... Ako ima zainteresovanih za zajednicko putovanje i podelu troskova puta i smestaja javite se... Posto ne bih ovde ostavljao broj telefona javno, pustite mejl ili poruku ovde, proveravam redovno... sunjarex@gmail.com

Jesmo, imamo jos jedno mesto. Imasvneki mejl da ti posaljem detalje? 

On 8/11/2018 at 8:27 AM, Marko_Novi_Sad said:

... s tim da ako je muska i pripadnik gej populacije da svoju orijentaciju ne pokazuje prema meni...

Pala sam u nesvestic od smeha :LOLLL::LOLLL:

treba nam sto pre jos jedna osoba  za iznajmljivanje sojenice!nas je troje.krecemo pocetkom sledeceg,ili krajem ovog meseca.flowers::