Sign in to follow this  
Followers 0

agencija za vize easytovisa.com

Saputnik/ca za letovanje

4 posts in this topic

Tražim saputnika/cu za letovanje u primorskoj destinaciji dolaze u obzir Grcka, Turska, Hrvatska samo da je povratak do 22.07. 

Zainteresovana za polazak što pre :) 

Šaljem poruku :) 

Caos svima 😀

Ukoliko neko bude čitao ovo ikada, želim da vam kažem par stvari. 

@Turistica 89 i ja  smo na kraju otišle u  Tursku. 

Bukvalno nismo birale gde, već samo da se kreće što pre:D  

Kontaktirati sve agencije i doživeti njihova odbijanja, pa moje ne javljanje i  za malo kašnjenje na prevoz do aerodroma (nisam namerno, majke miii ):D 

Ali hej, mi smo htele samo avanturu ! 🤣 i  verujte dobile smo je ! 

Od samog početka imala  sam osecaj kao da se znamo, jer i ličimo malo, pa nas ljudi mešaju, misle da smo sestre😂 

Šalu na stranu, da ne kažem kremu na glavu, ovu ću pamtiti do kraja života.

Bile smo potpuno opuštene, otvorene za sve, da probamo nešto novo, da se prepustimo uživanju i upoznavanju grada. 

Nema gde nismo stigle, a opet uvek bile tamo gde treba, (dobro ne baš uvek, onaj brod ćemo potopiti u sećanju) ali skoro uvek bi to bila neka avantura. 

Iz ovog putovanja se izrodilo jedno divno prijateljstvo, koje sigurno neće stati samo na ovoj akciji :)🤠🍻

@Turistica 89 je bila divan saputnik i moram priznati da je ne bih menjala ni za 3 Chanel broša,  a verujte nije kao da ja ne volim isfejkirano. 

Zato predlažem da se javite, pronađite saputnike,  jer toliko je toga što možete da dobijete, samo ako izađete iz svoje zone konfora i probate nešto novo ♥️

Malo kasnim, ali evo i ja da se oglasim ☺️

@PutnicaZ3 je napisala sjajan tekst o našem putešestviju 🙂 Zaista jedno lepo iskustvo, kvalitetno proveden godišnji odmor (do poslednjeg sata), i stečeno jedno novo prijateljstvo koje će se sigurno nastaviti i obogatiti posetama i dogodovštinama na nekim novim destinacijama.☺️ A da za malo da zaboravim sa ovog putovanja ponele smo i amjliju 😂 od koje se sigurno nećemo odvajati 😂

Moja saputnica @PutnicaZ3 je super, strava, cool  lik i nisam ni zamišljala da ćemo imati toliko zajedničkih interesovanja i da ćemo tako zabavno provesti odmor. 🌅🏖️🚲🚡 

Iskreno i ja sam bila skeptična kada sam se prijavila na forum ali želja da odem na more je pobedila. Moja preporuka je da predjete granicu straha i nesigurnosti i upustite se u avanturu putovanja.

Hvala @PutnicaZ3 što si baš mene odabrala 🇹🇷🧡🍀