Nemački jezik

3 posts in this topic

Da li neko zna sajtove za učenje nemačkog jezika početni nivo, ali da uz učenje i ima video zapise tih lekcija?

Ako tražiš video zapise koje bi mogao da skineš na svoj komp (telefon/tablet) pa gledaš i vežbaš, to još nisam sreo.

Ali, ako ti treba besplatni početni kurs nemačkog, imaš jedan solidan na ovom linku.  Tu imaš i neke video zapise ako baš voliš, ali ne znam mogu li se skinuti/gledati na malim prenosnim uređajima. ( Moj telefon to svakako ne mere, zato sa njega samo šaljem kratke poruke te tako ponekad kupujem vreme dok se ne dokopam kompa. Prethodna rečenica je namenjena hitrim ali pravednim moderatorima. :) )

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Poručite knjigu

Bantustan

• Naši partneri

• Najnoviji članci

Bez cilja

Meka šapa izvlači iz dubokog sna. Dok me miluje po obrazu, dvije stvari mi prolaze kroz glavu; prvo, Potjeh nikada ne...

U Maroku će svanuti dan

Selam, kako ste svi? Sretno smo sletjeli sinoć u Rabat. Let je kasnio, kao i taksi, kao i recepcioner sa ključevima za...

Kennedy, div dobra srca

Treća nagrada na konkursu "Spasimo putopis" 2019. —  – Prve san postole obuka sa 14 godina kad me mister Kefa...

Mesoreznica

Druga nagrada na konkursu "Spasimo putopis" 2019.  — Znao sam da će mi se ova odluka obiti o glavu. U Čikagu...