Прошле године смо другар и ја сели у мог југића и направили тродневну екскурзију.Ако ниси била ево ти план пута куда смо ми ишли.
Први дан :-Жича,затим се попели на средњевековну тврђаву Маглич,манастир Студеница,испосница Светог Саве,свратили у Баљевац по другарицу и она нас је одвела у манастире Градац,Стара и Нова Павлица,да би затим наставили ка Копаонику где смо ноћили.
Други дан:-Јутарња шетња по Копаонику,затим смо кренули преко Брзеће и Бруса ка Крушевцу (тамо обишли цркву Лазарицу и остатке града кнеза Лазара) и одатле наставили ка Параћину где смо преноћили.
Трећи дан:-Кренули смо за манастир Раваница,после њега отишли у манастир Манасија и након тога обишли Ресавску пећину и водопад Лисине.Вратили смо се у Крагујевац у вечерњим сатима.
Надам се да ти је помогла идеја.И ове године планирамо неку сличну екскурзију за први мај,па ако те интересује могу да ти испишем и овогодишњи план.