izleti

8 posts in this topic

Zdravo,

ima li osoba raposloženih za izlete po Srbiji? (u trenutnom nedostatku mogucnosti za neke dalje opcije)  :)

Sve opcije dolaze u obzir, auto, bus agencija, planinari.... mogu jednodnevne opcije, vikend opcije, pdoduzeni vikendi...

Tara, Kopaonik sa okolinom, Sokobanja, Djavolja-Prolom, Kanjon Jerme, Stara Planina Djerdap i slicno...

Mogu i bajs ture ali mahom po Vojvodini obilazenje bajsem :)

BG 35 god

Pozdrav svima!

Ja sam zainteresovana! Imas li neki plan ili ga tek trebaa napraviti :)

Count me in! :)

Ako nije na smetnji brbljiva i pomalo hiperaktivna osoba mojih godina (uskoro 25), kao saputnik, pustite mi detalje planiranih obilazaka na pp, rado bih se pridružila. 😃

Cheers! 🍻

Ja sam zainteresovana, samo ne biciklizam ostalo moze 😊 javite mi se!

Cao, ajde da se javim vama par koji ste se javili

drago mi je sto ste se javili

pa evo za pocetak da kazem da ja volim putovati, zemlja, van zemlje svejedno..obilasci, road trip.. samo da se ide, vidi, obidje.. :)

moze i agencija, i bus, i avion i solo organizacija, i road trip stvar trenutka dogovora mogucnosti shodno ljudi i zeljama i mogucnostima.. idem sa planinarima i sa agencijama..

odakle si ti? koliko god imas? kakav je tvoj stil putovanja i sta bi volela videti po srbiji?

meni je neka ideja:

-djerdap

-tara

-stara planina

-kopaonik zica studenica i druga strana oko prokuplja.. a moze i samo kraj prokuplja djavolja varos prolom banja ribarska banja pa je tu i radan planina, jastrebac i slicno

-sokobanja sa okolinom

-stara planina

-negotin i bor ti krajevi

-josanicka, nisevacka klisura i kanjon jerme

mozemo i razmeniti broj pa preko vibera whatsapp-a nastaviti komunikaciju ili ako je neko od vas iz bg videti se... a ako se par vas slozi mozemo napraviti i neku viberili whatspp grupu pa da smo svi tu na gomili da damo predloge :)

Cao drustvo, zanimljiva tema, ja sam cesto na proputovanju i kampovanju po srbiji kad mi to vreme i obaveze dozvoljavaju  pa mi vase ideje deluju privlacno, naravno ja sam uvek za opciju kampovanja jer tako se covek najbolje poveze sa prirodom i okolinom a i zabavnije je, naravno i planinaraski domovi i brvnare su kull. Moja preporuka je tara i stara planina. Imam i kamp opreme koju mozemo podeliti satore vrece duseke... Ako ste ozbiljni u ideji  da napravimo neki izlet od tri cetri ili vise dana ubacite me u pricu. Hvala drugari i neka vas vedro nebo prati. 😎