agencija za vize easytovisa.com

Pronađen prijatelj za put :)

109 posts in this topic

Cao...Ja slicno razmisljam😊Da li si zainteresovana za neko konkretno putovsnje i u kom periodu?

On 5/20/2019 at 7:58 PM, JasminaDzasmin said:

Cao...Ja slicno razmisljam😊Da li si zainteresovana za neko konkretno putovsnje i u kom periodu?

Jel se na mene odnosila poruka? :D

http://www.klubputnika.org/forum/topic/7464-prona%C4%91en-prijatelj-za-put/?do=findComment&comment=192266

Ja sam prošle godine prvi put išao sam i bilo mi je fenomenalno. Ove godine opet idem u septembru sam. Kao što si rekla dok se dogovoriš sa nekim, prođe leto a i nemaju svi iste želje sa putovanjima kao ja. Nemoj uopšte da te bude strah.

Cao drustvo, sad se vratih s odmora

Ove godine sam planirao da odem sam ali nasao opet ovde prijatelja za put, hvala vam na svemu do sad😊

Uz malo tolerancije sve je moguce

Poz 😀😀😀

On 8/29/2019 at 12:36 PM, Lucky Luck said:

http://www.klubputnika.org/forum/topic/7464-pronađen-prijatelj-za-put/?do=findComment&comment=192266

Ja sam prošle godine prvi put išao sam i bilo mi je fenomenalno. Ove godine opet idem u septembru sam. Kao što si rekla dok se dogovoriš sa nekim, prođe leto a i nemaju svi iste želje sa putovanjima kao ja. Nemoj uopšte da te bude strah.

Gde mi je ova pamet bila ranije :D šalu na stranu, na ovom forumu stvarno ima sjajnih ljudi, ja sam imala zadovoljstvo da neke upoznam i putujem sa njima i ispalo je 100 puta bolje nego sa ljudima koje znam, tako da..samo treba znati šta tražiš :)

On 9/11/2019 at 11:48 AM, Anchor said:

Gde mi je ova pamet bila ranije :D šalu na stranu, na ovom forumu stvarno ima sjajnih ljudi, ja sam imala zadovoljstvo da neke upoznam i putujem sa njima i ispalo je 100 puta bolje nego sa ljudima koje znam, tako da..samo treba znati šta tražiš :)

Latinska Amerika, januar i februar? Vamos? 

Samo da se prijavim da sam imao srece da upoznam divnu saputnicu sa kojom sam proveo 10 nezaboravnih dana na Kefaloniji. Ovo je vec drugi put kako sam na ovaj nacin pronasao saputnika za put i mogu samo da potvrdim da je bilo mnogo lakse i lepse putovati sa njima nego sa nekim svojim bliskim ljudima. Zeleo bih da porucim svima koji se ustezu ovakvog nacina trazenja saputnika - da se opuste i prepuste jer ako smo ovde sa istim ciljem, avantura i lepe uspomene ne mogu izostati. Cheers!

😎

On 9/15/2019 at 1:08 AM, Dragan1 said:

Latinska Amerika, januar i februar? Vamos? 

Već sam na putu :)