Definisi "nervozni ljudi"? Sve je ok, ako to ne podrazumeva teroristicke napade. Da, znam da je ramazan, nisam znala koliko traje, valjda neke tri nedelje, ako se ne varam? Ali sam mislila da je bas to dobro vreme za odlazak, barem sa stanovista mira u tom delu sveta - religijsko jedinstvo.
Sve mi se cini da sam ja ta koja je daleko vise nervozna od pomenutih, s obzirom nisam isla na odmor preko leta. )
Nije problem odlazak u oktobru, vec to sto je ovaj aranzman uradjen po ovoj ceni i na ovaj nacin promotivno, te je pitanje da li ce se ponoviti u istom izdanju, sa istim uslovima. Dugo pratim Bliski istok, nije bilo aranzmana poput ovog. Skupljih? Da. Manji broj zemalja? Da. Samo dorucak? Da. Ovaj je prosto dobro "skockan". Imala sam prilike da putujem u svim varijantama, rekla bih da je odnos ponude i cene odlican. (Sem ako ne lazu u agenciji, ali to je uvek kocka, zar ne?) Jos 4 dana do polaska......nije mi prijatno da budem sama u arapskim zemljama, a jos manje da dajem 250 evra za doplatu. Ne znam sta mi je ciniti......