Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Klub putnika

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

ttt

Members
  • Joined

  • Last visited

    Never
  1. Au, al ste se raspisali, i to nakon datuma koji je planiran za polazak. ))) Ja se organizovala u medjuvremenu, pa zapalila na jedrenje )) Elem, nije mi frka od Arapa, niti mi je frka da se setam sama, niti bi mi bilo prvi put. Aranzman je bio OK, cena mi je odgovarala *u dvokrevetnoj*, ali, prosao voz. Dve realne frke koje imam *uvek*, bez obzira gde idem je bezbednost: citaj: 1) teroristicki napadi 2) avion. Mislim da je ovo drugo pomalo odlucilo da ne odem na put. U tom smislu i razmisljam da se do tamo dokotrljam kopnenim putem *jednog dana*. Inace, u Damasku pre dva dana eksplodirala bomba. (Obicno eksplodiraju dan, dva nakon sto se vratim sa neke destinacije, na mestu gde sam se osecala bezbrizno i bezbedno) ) A ovisnik o toj vrsti adrenalina, nisam. Cekamo bolje vreme.
  2. Dodatak: Jedna druga agencija *aj, posto ne smem da pisem imena agencija* radi 12 dana turu Jordan Sirija za 1200 evrica u oktobru. "Sitna" razlika od nekih 400 Evropljana. A ne znam da li me hrane dva puta dnevno )) Bilo bi mi lakse da nisu izbacivali aranzman.
  3. Definisi "nervozni ljudi"? Sve je ok, ako to ne podrazumeva teroristicke napade. Da, znam da je ramazan, nisam znala koliko traje, valjda neke tri nedelje, ako se ne varam? Ali sam mislila da je bas to dobro vreme za odlazak, barem sa stanovista mira u tom delu sveta - religijsko jedinstvo. Sve mi se cini da sam ja ta koja je daleko vise nervozna od pomenutih, s obzirom nisam isla na odmor preko leta. ) Nije problem odlazak u oktobru, vec to sto je ovaj aranzman uradjen po ovoj ceni i na ovaj nacin promotivno, te je pitanje da li ce se ponoviti u istom izdanju, sa istim uslovima. Dugo pratim Bliski istok, nije bilo aranzmana poput ovog. Skupljih? Da. Manji broj zemalja? Da. Samo dorucak? Da. Ovaj je prosto dobro "skockan". Imala sam prilike da putujem u svim varijantama, rekla bih da je odnos ponude i cene odlican. (Sem ako ne lazu u agenciji, ali to je uvek kocka, zar ne?) Jos 4 dana do polaska......nije mi prijatno da budem sama u arapskim zemljama, a jos manje da dajem 250 evra za doplatu. Ne znam sta mi je ciniti......
  4. Ko hoce u Egipat, Jordan, Siriju, 11 dana, sad, 14. septembra? 790 evra - avion, polupansion, hoteli sa 4* i ukljuceni svi obilasci. Trazim po mogucstvu zensko drustvo, ne placa mi se dodatnih 250 evra za jednokrevetnu. Zensko sam, 38 godina. edit: izbaceno ime turisticke kompanije, posto se turisticke agencije ne smeju oglasavati na forumu (by panonski) edit: dodato "t" u "egipat" u naslovu (by Lazar)

Account

Navigation

Pretraga

Pretraga

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.