zaboravila na ovu temu potpuno. uglavnom, isla sam skroz sama i uopce nije bilo lose.
put traje 24 sata, bila sam sama u kupeu, spavala gotovo citavim putem... uglavnom, idem opet za novu godinu, ide netko?
cijena je 50 eura balkan flexipass + 10 eura za kola za spavanje
kad sam se vracala bila sam s jos jednom curom u kupeu, a u ostalim kupeima je isto bilo po 2 ljudi