novi sam na ovom sajtu .jako me je privukla vasa prica gde ste svi bili !
zainteresovan sam otputovati bile gde osim po evropi .turska,iran,sirija,pakistan pa i indija ili bilo koja druga lokacija
plan nemam niti neznam odakle da pocnem praviti rutu putovanja pa smestaj i drugo
vasa pomoc ,savet bi mi dobro dosla
kao i nekom od vas kome trebaa saputnik ,verujem da vec imate plan ,samo da uskocim -pa pravac pesacenje ,auto-stopom..vozom
ne bikj edino avionom ,bolje stedeti i vise zamalja obici.
isao bi bilo kad posle maja ili juna