Ja sam planirao s nekim Rusima koje sam pronasao na facebooku s tim da oni imaju tocan plan puta let do Vladivostoka pa se vratiti do Moskve vlakom, ali jos nisam isao ni pitati u rusko veleposlanstvo kako do vize tako da je sve u planova . Inace 100% idem, ali ne znam kojom rutom srpanj august sigurno i ne znam s kim pa ono ako imas msn skype moze se nesto iskombinirati. istina ja sam iz Hrvatske, ali ionako do Moskve trebam preko Beograda ili Budimpeste tako da