Svjetski putnik

Members
  • Content Count

    113
  • Joined

  • Last visited

About Svjetski putnik

  • Rank
    putnik srednjeprugaš

Recent Profile Visitors

20,486 profile views
  1. Vodič kroz Lisabon, Portugal http://www.putovanjazasvakoga.com/2019/11/vodic-kroz-lisabon-portugal-sta.html Vodič kroz Sintru i Cabo da Roca, Portugal http://www.putovanjazasvakoga.com/2019/11/vodic-kroz-sintru-i-cabo-da-roca.html Vodič za ljetovanje u Portugalu (Algarve regija) http://www.putovanjazasvakoga.com/2019/10/vodic-za-ljetovanje-u-portugalu-algarve.html
  2. Vodič kroz Feldkirh, Austrija https://www.putovanjazasvakoga.com/2019/08/vodic-kroz-feldkirh-austrija-sta.html Vodič kroz Lindau, Njemačka https://www.putovanjazasvakoga.com/2019/08/vodic-kroz-lindau-njemacka-sta-posjetiti.html
  3. Vodič kroz Fridrihshafen, Njemačka https://www.putovanjazasvakoga.com/2019/07/vodic-kroz-fridrihshafen-njemacka-sta.html Vodič kroz Cirih, Švicarska https://www.putovanjazasvakoga.com/2019/07/vodic-kroz-cirih-svicarska-sta-posjetiti.html Vodič kroz Lihtenštajn https://www.putovanjazasvakoga.com/2019/07/vodic-kroz-lihtenstajn-sta-posjetiti.html
  4. Vodič kroz Briž, Belgija http://www.putovanjazasvakoga.com/2019/06/vodic-kroz-briz-belgija-sta-posjetiti.html Vodič kroz Gent, Belgija http://www.putovanjazasvakoga.com/2019/06/vodic-kroz-gent-belgija-sta-posjetiti.html Vodič kroz Brisel, Belgija http://www.putovanjazasvakoga.com/2019/06/vodic-kroz-brisel-belgija-sta-posjetiti.html
  5. Mislim da se prilikom kupovine osiguranja mora naznačiti da ono treba da važi i za Bjelorusiju, jer ne prolaze sva osiguranja tamo. Što se tiče drugog pitanja, zavisi od toga na koji način ćeš ući u Rusiju, jer u Rusiju iz Bjelorusije stranci smiju samo avionom jer nema pasoške kontrole, tako da prilikom napuštanja Rusije nećeš imati pečat da si ušao u Rusiju.
  6. Korisne informacije za posjetu Istanbulu https://www.putovanjazasvakoga.com/2019/03/korisne-informacije-i-savjeti-za.html Vodič kroz Istanbul, Turska https://www.putovanjazasvakoga.com/2019/03/vodic-kroz-istanbul-turska-sta-posjetiti.html Vodič kroz Beograd, Srbija https://www.putovanjazasvakoga.com/2019/04/vodic-kroz-beograd-srbija-sta-posjetiti.html Vodič kroz Đakovo, Hrvatska https://www.putovanjazasvakoga.com/2019/04/vodic-kroz-akovo-hrvatska-sta-posjetiti.html Vodič kroz Split, Hrvatska https://www.putovanjazasvakoga.com/2019/05/v
  7. Bio sam ja prije nekoliko godina. Ovdje imaš neophodne informacije, a ukoliko ti treba još nešto, možeš me slobodno pitati. Neke stvari su se možda u međuvremenu promijenile, ali suština je ista. http://www.putovanjazasvakoga.com/2015/07/riga-vodic-kroz-glavni-grad-latvije_27.html
  8. Vodič kroz Eger, Mađarska - šta posjetiti? https://www.putovanjazasvakoga.com/2018/11/vodic-kroz-eger-maarska-sta-posjetiti.html
  9. Sarajevo je definitivno ljepše od Sofije, ali meni bi ga bilo žao posjećivati u vrijeme Nove godine kada je vrijeme sumorno. Nisam siguran koliko se grad može doživjeti u svoj svojoj ljepoti. U Sofiji sam bio jedne Nove godine i šta znam, meni je bilo jako lijepo. Nije Sofija baš tako ružna kao što kažu, naravno sve zavisi kakvi su ti afiniteti. U Sarajevu možeš plaćati slobodno i karticom i gotovinom, kako ti je lakše. Jedino što nisam siguran za taksiste i gradski prevoz da li se mogu platiti karticom. A taj hotel Ibis Styles je poprilično Bogu iza nogu.
  10. Vodič kroz Košice, Slovačka https://putovanjazasvakoga.blogspot.com/2018/11/vodic-kroz-kosice-slovacka-sta-posjetiti_17.html
  11. Meni je opet Riga mnogo ljepša od Talina, ima više stvari za vidjeti. Talin je lijep, ali ne postoji nijedna građevina koja će te oboriti s nogu, dok su u Rigi Art Nouveau fasade prava umjetnička djela.
  12. Vodič kroz Plovdiv, Bugarska http://putovanjazasvakoga.blogspot.com/2018/10/vodic-kroz-plovdiv-bugarska-sta.html Vodič kroz Nesebar, Bugarska http://putovanjazasvakoga.blogspot.com/2018/09/vodic-kroz-nesebar-bugarska-sta.html Vodič za ljetovanje u Bugarskoj http://putovanjazasvakoga.blogspot.com/2018/09/koristan-vodic-za-ljetovanje-u.html
  13. Ukrajina je jako jeftina, a budući da se Moldavija naslanja na nju i da je u pojednakom, ako ne i u većem rasulu, vjerovatno su i cijene niske.
  14. Vodič kroz Veliko Trnovo, Bugarska http://putovanjazasvakoga.blogspot.com/2018/09/vodic-kroz-veliko-trnovo-bugarska-sta_13.html Vodič kroz Varnu, Bugarska http://putovanjazasvakoga.blogspot.com/2018/09/vodic-kroz-varnu-bugarska-sta-posjetiti.html
  15. Vodič kroz Jajce, Bosna i Hercegovina - šta posjetiti? http://putovanjazasvakoga.blogspot.com/2018/07/vodic-kroz-jajce-bosna-i-hercegovina.html Vodič kroz Banjaluku, Bosna i Hercegovina - šta posjetiti? http://putovanjazasvakoga.blogspot.com/2018/06/vodic-kroz-banjaluku-bosna-i.html Vodič kroz Oradeu (Veliki Varadin), Rumunija - šta posjetiti? http://putovanjazasvakoga.blogspot.com/2018/05/vodic-kroz-oradeu-rumunija-sta-posjetiti.html I malo Srbije za kraj Vodič kroz Bač http://putovanjazasvakoga.blogspot.com/2018/05/vodic-kroz-bac-srbija-sta-posj