Sign in to follow this  
Followers 0

Cape Verde

7 posts in this topic

Za tacno 2 nedelje idem na odmor na Zelenortska ostrva,tacnije Santa Maria/Sal,jel neko bio i kakva su iskustva?

Mnogo ljudi odavde iz Portugala ide na Zelenortska u all inclusive varijantama, kažu vetrovito, to mi je ostalo u sećanju da nema ko ne pomene. Hajd baš javi utiske kad se vratiš.

Pa jeste odavde iz Lisabona ima direktan let,4 sata se putuje a karta me izasla oko 200e.

Uzeo sam apartman blizu centra,deluje ok,za oko 30e dnevno.

Cuo sam i ja da je vetrovito,tome se bas ne radujem,al dobro ne mora da znaci da je lose,svakako cu da podelim utiske kad se vratim.

taj kap verde je tezak krs,uglavnom djubre na sve strane,ulice u gradu bez drveca,neki crnci se sunjaju naokolo...nisam ja bio al sam gledao slike nekoga ko je bio,zalio se na djubre  uglavnom,ljudi idu tamo uglavnom zbog nekog jeftinog arazmana inace niko im ne bi tamo dosao

Zamisli crnci u Africi!  

Javljaj se cesce superpero legendo.

ja sam bio na sao vicente ostrvu par puta, sa brodom....prljavo dosta, oseca se duh afrike, sto je pozitivno :)....pustinja uglavnom, plaze onako, velike, okeanske...voda bas i nije topla....a sto se vetra tice, ne secam se :)......al nema tu sta puno da se prica.....verovatno je zanimljivije ako uzmes rent-a-car pa obidjes celo ostrvo

On 5/21/2019 at 4:48 PM, deki011 said:

Za tacno 2 nedelje idem na odmor na Zelenortska ostrva,tacnije Santa Maria/Sal,jel neko bio i kakva su iskustva?

Obavezno pisi preporuke kad se vratis. Ja planiram na Sal nekad ove godine.