Jump to content

makili99

Members
  • Joined

  • Last visited

  1. makili99 replied to Dragance's topic in Oprema
    Thx Da, pokušala sam kasnije da prijavim oštećenje AirSerbia-i - naravno na mail nisu odgovorili 2 nedelje, a kada sam dobila odgovor on me je upućivao na njihove instrukcije na sajtu. Pogrešila sam pošto nisam odmah prijavila oštećenje na aerodromu (naknadno nije moguće), bila sam preumorna - check-out je bio prepodne a transfer do aerodroma + let u 8PM, nisam imala snage ? Nisam čula do sada za Delsey, "progooglala"i jedino sam našla ovaj jedan model (45 hiljada), malo mi je van budžeta (~200-250EUR) Naletela na ovaj vodič https://www.packup.rs/koferi-za-putovanje-vodic-kako-izabrati/ i mislim da ću možda ipak da uzmem kofer sa dva točkića pošto je Tour de Europe ville u prolećnom planu. Šta mislite o ovom? https://brandpoint.rs/samsonite-anafi-kofer-na-2-tocka-proizvod-1742/
  2. makili99 replied to Dragance's topic in Oprema
    Ima li neko preporuku za kvalitetan kofer srednje veličine? Imala sam Enzo iz Metroa ali nije preživeo povratak iz Turske? Pripremam se za sledeću sezonu - krug po Evropi ???
  3. Ja kada putujem proverim na osiguraniku uporedne ponude, najlakše mi je pošto mogu da uplatim online bez cimanja po tržnim centrima i filijalama?