Followers 0

Kipar avgust sredina

6 posts in this topic

Pozdrav ljudi. Da li ima neko zainteresovan za Kipar (aja napa) preko neke agencije od 16,17 avgusta, 9 nocenja/10 dana (otvorena sam i za kracu opciju od 7 dana ako bi polazak bio kasnije do 20og).

Nemam nikakve ideje koja agencija koliko para jer pevo trazim saputnika ali sam flexibilna i lako dogovorljiva.

(Takodje u obzir dolazi i Krit, Spanija, Sicilija druga mesta NE.)

Molim da mi se ozbiljni ljudi javljaju da ne gubim vreme, avgust se blizi :D 

O meni: 32, pricljiva, ne smaram, chill, sve moze osim nekog bancenja orgijanja ili avanturistickog odmora...pre svega plaza suncanje chillic neki bar eventualno klub par puta, ili uvece vecerica, setnja. Moze i nesto da se obidje naravno al pre svega zelim odmor a ne umor 

pozzz

Zdravo,

Videla sam tvoju poruku pa evo da se javim. Meni bi odgovarali polasci od 20.8. i prvi izbor su mi Grčka i Kipar. Takođe sam flexibilna i otvorena za dogovore, osim termina zbog uklapanja odmora u firmi☹️

Osim odmora volim i obilaske, tako da  bih to mogla i solo ako više voliš da leškariš na plaži.

Vozač sam pa može i auto da se rentira, mada se na Kipru vozi sa leve strane😵

U svakom slučaju, javi se ako ti odgovara takav termin, meni je drugačije neizvodljivo.

Veliki pozdrav!