December 18, 200817 yr Ovako da li neko zeli na leto transibirskom zeleznicom do Bajkala. Mozemo otici i do Vladivostoka ili Ulan Batora sve se mozemo dogovoriti. Ko zeli ajde neka se javlja da krenemo sa akcijom.
December 18, 200817 yr Ja planiram turu Rusijom, Mongolijom i Kinom, samo ne znam da'l cu imati para ovo leto, mozda tek sledece.. a uvek u medjuvremenu potrosim na neko drugo putovanje, pa startujem od nule.. uzas..
Create an account or sign in to comment