July 28, 201015 yr Zdravo svima, jel' ide neko u Grcku 7,. 8. ili 9. avgusta? Da delimo troskove .. A za nazad, vracala bih se 16 ili 17og ... Ako ne, idem vozom do soluna, pa ako je neko za da pravi drustvo, nije ni to lose ... Pozz, Ljilja
July 31, 201015 yr lilliemelon mogla bi napisati malo vise podataka. I mene interesuje da li imas smestaj i koji deo Grcke je u pitanju...... Termin mi odgovara. :)
August 6, 201015 yr Zdravo Isla bih na Zakintos oko 10og. Da li bi ti/vam to bilo interesantno? Tip prevoza mi nije bitan, osim, naravno da je jeftin. Pozdrav!
Create an account or sign in to comment