Svi koji traže saputnike za grčko more 2019!

82 posts in this topic

Zdravo ljudi!

Neko zainteresovan za Grčku u prvoj polovini avgusta ili septembra?

Nije mi bitno mesto, sve dok je more i dobra plaža😁

Više bih volela da idem sa zenskom osobom, prosto jer mislim da bih se osećala prijatnije, a godine mi nisu bitne.

Razlog ovakvog traženja saputnika je zato što niko od mog društva nije u mogućnosti da ide (idu sa roditeljima, ne daju im roditelji, nemaju para..), a previše je skupo i dosadno kad bih išla sama.

Imam 18 godina i iz Beograda sam.

Možete mi se javiti na nadakolakovic777@gmail.com

Zdravo ljudi,

neka devojka ili vise njih za Kefaloniju, Lefkadu ili Tasos autobus? Neki termin izmedju 25.7 i 15. avgusta.

Ja nisam u fazonu budjenja u 7 ujutru i mrcvarenja celog dana na plazi, a uvece lagana setnjica i pravac krevet. Vise sam da promenim nego da odmorim. Tako da ne bih isla u porodicna mala mesta, gde je sve posle 10 uvece mrtvo. 

Naravno, nisam ni za lude izlaske, opijanja i slicno (mada naravno jesam da se izadje neki put). Takodje, volela bih da nadjem saputnicu kojoj ne bi bilo problem ako ne provodimo 100% vremena zajedno.

Volela bih da odemo i na neki izlet i tako to :) 

Imam 31.

Mozete da mi pisite na email tajcenis@yahoo.com :)

grcka road-trip?

pre nego sto odem kod kuma u poznato mi mesto i plaze rekoh da probam. grcka - neki polukrug duz obale? moze let do atine pa onda dalje, ili sa druge strane od krfa pa... svejedno.

sta je bitno?  avanturisticki duh (radoznalost), stapanje sa prirodom u najsirem smislu te reci (pozeljno plivanje u svitanje), otvorenost za sve sto donosi nov dan, bez mnogo prtljaga

Zdravo ljudi!

Trazim drustvo za letovanje. Osobe od 25-40 godina. Odgovara mi:

1. Devojka

2. Dve devojke

3. Dve devojke i momak.

Destinacija nebitna. Prevoz nebitan, ali moze i mojim automobilom. Vremenski period nebitan. Kontakt na tel. 0600208773 ili na https://www.facebook.com/sasa.birovljev

Isla bih na Lefkadu, druga polovina avgusta. Ako je neka devojka zainteresovana nek mi pise da se dogovorimo.

ja sam u Novom Sadu, 34 godine

6 hours ago, Kej said:

Isla bih na Lefkadu, druga polovina avgusta. Ako je neka devojka zainteresovana nek mi pise da se dogovorimo.

ja sam u Novom Sadu, 34 godine

Hej Kej,

Takođe tražim društvo za Lefkadu, bilo kad u avgustu. Da li dolazi u obzir muško društvo? Ili više nas ako se još neko javi?

Edited by NikolaPutnik
duplicated text

Letovanje, početak avgusta, last minute, poželjno da nije Olimpska regija. Za sada nas ima dve, da li bi nam se pridružila neka devojka? :)