Jeftine avio karte

4,435 posts in this topic

5 hours ago, endorfin13 said:

Pozdrav svima,

imam  problem preko pretraživača  azair.eu  sam uspeo da bukiram karte iz Budimpešte preko Moskve za Mineralne Vode (Ru)  , radi se o planinarenju na Elbrus ,E ...preko istog pretraživača,  za povratak se nudi opcija preko Istambula - presedanje , što je meni Ok , ali mi se turski  sajt Pegasus  ne otvara , posredstvom  ponavljam azaira,  kao da ga server ne prepoznaje ...Ima li ko od Vas iskustva sa turskom avio comp. Pegasus? Hvala 

idi direkt na sajt pegasusa i otvorice ti se...ukucaj datume i to je to...radi normalno sajt...pegasus je dobra kompanija, pocesto sam leteo njima

Posted (edited)

13 minutes ago, Old School said:

Mislim da i ne može sa manje iz Beograda, ali jedini potencijalni problem je da je jedno od tih presedanja u Kanadi, a oni takođe nemaju sterilni tranzit, inače super cena.

Doduše baš gledam ima i ove malo skuplje varijante bez tranzita u Kanadi

Edited by deleter

Ima i dosta opcija koje nemaju presedanje u Kanadi, samo treba voditi racuna. A razlika je 15-20 evra, zanemarljivo.

Ekvador i Peru iz Madrida za 240e, gomila datuma, prtljag ukljucen...

Pozdrav svima! Ovog leta putujem u Poljsku u Lodz, pa me zanima da li znate neki nacin da sto jeftijije dodjem do tamo avionom. 

Pozdrav svima! Ovog leta putujem u Poljsku u Lodz, pa me zanima da li znate neki nacin da sto jeftijije dodjem do tamo avionom. 

Mislim da ima Wizzair (ili Ryanair) iz Budimpeste do Varsave, pa onda odatle Flixbus, mogu karte i za 1 evro da se nadju (mada im ni redovna cena nije bas mnogo visoka)

Bud-Poznan ,Ryan

Bud-Šopen W, Wizz