agencija za vize easytovisa.com

Sign in to follow this  
Followers 0

ima li saputnica koja bi pravila drustvo muskarcu na putovanju kolima po Evropi

22 posts in this topic

trazim saputnicu(ne saputnika) za putovanje kolima po Evropi......za mesec maj ili jun 2012...Austrija,Italija,Francuska,Spanija,Portugalija....ja sam muskarac i idem na proputovanje kolima po Evropi maja ili juna...uz zadrzavanje i kupanje na moru od  mesec dana pa na vise......

Јеси ли пробао у рубрици ''Лични контакти''? ;D

Samo reci tacan datum, saljem ti ja odmah moju babu, malo joj je dosadno otkad je deda umro, pa bi joj prijalo musko drustvo. U penziji je tako da je slobodna i u maju i u junu.

trazim saputnicu(ne saputnika) za putovanje kolima po Evropi......za mesec maj ili jun 2012...Austrija,Italija,Francuska,Spanija,Portugalija....ja sam muskarac i idem na proputovanje kolima po Evropi maja ili juna...uz zadrzavanje i kupanje na moru od  mesec dana pa na vise......

Prijatelju hvala ti što si mi ulepšao dan  :spot: Setim se ovog oglasa i automatski nabacim kez na lice  lol::

Samo reci tacan datum, saljem ti ja odmah moju babu, malo joj je dosadno otkad je deda umro, pa bi joj prijalo musko drustvo. U penziji je tako da je slobodna i u maju i u junu.

:LOLLL: :LOLLL: :LOLLL:klanj::

Baš me nasmeja slatko...

trazim saputnicu(ne saputnika) za putovanje kolima po Evropi......za mesec maj ili jun 2012...Austrija,Italija,Francuska,Spanija,Portugalija....ja sam muskarac i idem na proputovanje kolima po Evropi maja ili juna...uz zadrzavanje i kupanje na moru od  mesec dana pa na vise......

Probaj preko sajta miss travel :mah:

I da verujemo da su ti namere casne, post ti, u najmanju ruku, zvuci cudno.

Ako bi dobro obrazlozio zasto bas trazis saputnicu, a ne saputnika, mozda bi imao vise potencijalnih saputnica.

Ахахаха јбт заплак'о сам од смеха и пробудио пола краја  ;D ;D ;D:party::dance:

Ko zna, mozda su se neke vec javile  ;D

Pa da ne pomisle ljudi da je covek, zlu ne trebalo, gej ;-). Sad ce biti kao na muzickim kanalima: trazim saputnicu za uzivanje u dvoje po plazama evrope, provod zagaratovan, sifra Kampusch.

:LOLLL: :LOLLL: :LOLLL: :LOLLL: :LOLLL: :LOLLL: :LOLLL: stvarno ovakve stvari ulepsavaju dan i vracaju ljudima osmeh na lice!!!!

a ide li uz to i dzeparac?

Bože sačuvaj!

sta bi , pobegao nam djuvegija ili nam fali neka cura sa foruma? :)))

E meni je ovo skroz.. clap.gif' alt=':clap:'>....evo zezacu se, ne zamerite vi mladji....Dakle: a da pitam ja naseg djuvegiju ima li on tatu,pa da i ja malo putujem?  :LOLLL:

A šta ako je on a seasoned gentleman, hoćeš sa njim? Pa pod  :kamp:?

A šta ako je on a seasoned gentleman, hoćeš sa njim? Pa pod  :kamp:?

Ma tata je sigurno moj vrsnjak,pa cemo da putujemo i pricamo o  Titu i kako je "Trst nas"! Uf sto ste nevaljali, samo mislite na  :kamp:

Sta ste napali coveka. Mozda se covek samo lose oseca u nepoznatom muskom drustvu :)

Mada jbt zamisli kakve sve saputnice mogu da ti se jave xDDD L O L.

Ama ko ga napada...vidis da je svima smesno...u moje vreme takvi ne bi isli ni na kros, a kamoli na ekskurziju!

Pa dobro, realno i ja bih pre putovao u zenskom drustvu pijjj

Ja ne bih, ali moram (uvek istim). :)