Followers 0

Milano ili Rim (jun, 2018.)

2 posts in this topic

Ćao ljudi! :smile:
Zanima me da li je neko od vas zainteresovan da idemo sledeće nedelje u Milano (21.06.), ili u Rim (20.06.)?
Niko od prijatelja ne može (te posao, te fakultet, te kojekakve obaveze), a meni je putovanje u Italiju životna želja.
U par reči bih o sebi rekla da: imam 22 godine, volim da pijem pivo, da se smejem i gledam fudbal, a uz to sam i poprilično pričljiva. Tečno pričam engleski, a znam osnove italijanskog i japanskog.

Ne znam da li je ovde dozvoljeno postavljanje linkova, ali putovanja koja imam na umu su:
Milano: 5 dana i 2 noćenja (69e)
ili
Rim: 6 dana i 3 noćenja (155e)
Ako imate bilo koji drugi predlog za Italiju (a da nije Venecija :biggrin:), Poljsku ili Tursku, i da je krajem juna ili do sredine jula, rada sam za sve dogovore: bilo da oni obuhvataju Airbnb, neku drugu ponudu, avion, auto, šta god.
Javljajte se, pa da putujemo! :kamper:
:pivoooo:

Jaoooo..obozavam Italiju i imam isti problem sa drustvom ali trebala si malo ranije pisati da mogu da se organizujem zbog jebenog posla..😀 sad mogu da uzmem odmor tek od 15-og jul-a.A bas mi treba tako opicena osoba za put.😀😜