October 20, 200817 yr Da li slucajno neko od vas dobrih ljudi u skorije ili ne tako skoro vreme namerava da putuje do Segedina? Ako ima takvih, zamolila bih da mi se jave imam jedno pitanje. Hvala puno!
October 20, 200817 yr ja idem u sredu . Moja putanja je Budimpesta Segedin Novi Sad. Za desetak dana obrnuto. Ako ti mogu nesto pomoci
October 20, 200817 yr Author Odlicno! Hvala ti puno, mozda ces i moci da mi pomognes... Saljem ti pm da ti pojasnim detalje...
October 21, 200817 yr Idem ja za Budimpestu 29og, ako dobijem vizu. Ne svracam bas u Segedin, idem direktno vozom BG-BU, ali ako treba neki info, tu sam!
Create an account or sign in to comment