Followers 0

Da li zna neko za trajekt iz Turske za Soci.

6 posts in this topic

Interesujeme trajekt iz Turske za Soci-Rusija kad ide i iz kog grada ide. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja samo da potvrdim da su informacije na ovome sajtu za trajekt Trabzon - Soci tacne. Ja sam prosle godine iso tim trajektom, kartu sam platio 60$! Naravno to je bila karta za sedenje a ne za kabinu! Posto je bilo lepo vreme ja sam lego na pod i spavao u svojoj vreci za spavanje. U WCeima postoji kupatilo sa toplom vodom i dobro je za tusiranje, hrana na trajektu je dobra i primaju i evre i rublje! Put traje nekih 12 sati ali moze da se oduzi jer se ponekad ceka dosta dugo na odobrenje za ulazak u luku Soci!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolko ja znam ne ... mislim da ima samo Varna - Odesa mada je najbolja varijanta brzi brod koji ide dunavom kroz rumuniju do ukrajne, kosta oko 40 evra!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde se može kupiti karta za brzi brod do Sočija i u kojim gradovima je moguće ukrcavanje. Ja sam u Ingolstadtu, da li je moguće do Sočija putovati odavde iz Nemačke? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Followers 0