September 2, 201015 yr Drugar i ja bismo isli na fudbalsku utakmicu.Igraju Italija-Srbija u Djenovi 12.10.(utorak). Gledali smo vise opcija wizz-om preko Temisvara i Bergama(ili Forlija), ali ipak najjeftinije i najmanje cimanje bi ispalo kolima za 4 osobe.Dakle 2 slobodna mesta u njegovom ford fokusu par godina starom. Cena se dobije kada se ukupni troskovi(gorivo i putarine) podele na ravne casti - 60 evrica po osobi Posto se utakmica igra u utorak (a do tamo ima da se vozi 12 sati) mislili smo da eventualno krenemo malo ranije, tj. u subotu, pa da imamo malo fore i da se prosvrckamo po severu Italije-Trst,Venecja,Verona, kao i sama Djenova. Eto, ako ima interesenata da bi isli u te krajeve tih dana... P.S.Nismo mi neki vatreni navijaci, vise nam je da nam 'dupe vidi puta'
Create an account or sign in to comment