Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Klub putnika

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Zemlje Kavkaza

Featured Replies

Pozz svima,

Da li je neko skorije išao na Kavkaz, Jermenija-Gruzija-Azerbejžan?

Ili je bolje AZ-Gr-Jer?

Prave li Jermeni ili Azeri probleme ako imate u pasošu pečat ovih drugih?

Hvala za info.

Isao u smeru od Azerbejdzana..

Na ulasku u Jermeniju pitali zasto sam bio u Azerbejdzanu (turizam) i trazili adresu smestaja u Jermeniji i broj telefona.

Dakle bez problema.

7 hours ago, sasha16 said:

Isao u smeru od Azerbejdzana..

Na ulasku u Jermeniju pitali zasto sam bio u Azerbejdzanu (turizam) i trazili adresu smestaja u Jermeniji i broj telefona.

Dakle bez problema.

Da li to znači da su kopneni granični prelazi za Azerbejdžan opet otvoreni?

Moze se uci i izaci avionom, a kopnom samo izaci. Mislim da je tako duze vreme.

Ja sam izasao kopnom autobusom iz Bakua do granice (crveni most) koja se predje pesice, a na gruzinskoj strani cekaju taksisti koji voze do Tbilisija.

  • 6 months later...

Ja sam nedavno putovao i po Gruziji i po Jermeniji - žao mi je što nisam uspeo da odem u Azerbejdžan. Koliko sam čuo od lokalaca, ranije je bilo da, na primer, ako imate pečat iz Jermenije, ne puštaju vas u Azerbejdžan. Sada izgleda da se odnosi polako popravljaju, ali još uvek nije sigurno da li su potpuno uklonili te restrikcije između dve zemlje.

Hej, da li bi podelio nesto od utisaka za Gruziju/Jermeniju?
Nas 4 putujemo krajem maja, pa samo upravo u fazi planiranja i raspodele dana, itd.

  • Author

Zla patko, rado bih, ali nisam još bio, na kraju promenio za Atinu jer je bilo toplije ;)

Možeš ti da podeliš meni/nama kad se vrneš, tnx )

  • 1 month later...

ja sam isto zainteresovana za itenerar Gruzija-Jermenija! Gledam malo i agencije i planinarske klubove jer bih isla i na manji trek ali nesto ne mogu da se odlucim... najvise me zanima kako je organizovan javni prevoz buduci da ne vozim kola.

Ево да се прикључим и ја, ја бих ишо у Грузију са фокусом на Тибилиси и нека околна места што стану у дан, углавном ја бих ишао крајем године или новембар или од 20 децембра до 3 јануара, да се тамо дочека нова година.

On 5/11/2026 at 2:34 PM, quince said:

ja sam isto zainteresovana za itenerar Gruzija-Jermenija! Gledam malo i agencije i planinarske klubove jer bih isla i na manji trek ali nesto ne mogu da se odlucim... najvise me zanima kako je organizovan javni prevoz buduci da ne vozim kola.

I u Gruziji i u Jermeniji autobusi funkcionisu kao marsrutke (kombiji koji krecu kad se napune) izmedju gradova. Postoji i voz Batumi-Tbilisi-Jerevan, ali ne toliko cesto. U obe zemlje postoje dnevne ture za vecinu turistickih lokacija koje nisu skupe. Ako zelis sama da kreiras rutu i ne putujes sama, u Gruziji je pristupacno iznajmiti vozaca na dan (logicno i u Jermeniji, ali se ne secam). Ali dnevne ture pokrivaju pa sve sadrzaje. Dakle odes busom u grad, smestis se, krenes u setnju po centru i nadjes ture koje zelis on the spot. Priroda je predivna u obe zemlje. Ja se nisam osetio uskraceno bez auta.

Create an account or sign in to comment

Account

Navigation

Pretraga

Pretraga

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.