Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Klub putnika

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Posted

Planiram na proleće (najverovatnije u aprilu) da odem do Dablina. Pa, ako je neko već bio, trebale bi mi sledeće informacije:

1) može li se u Beogradu, i a ko može gde, izvaditi irska viza?

2) koji je najbolji hub lowcostera za presedanje na putu od Beograda do Dablina (pretpostavljam negde u Nemačkoj?)?

Hvala!!!

1. u Beogradu imas irski konzulat, Fruskogorska 1. Veoma su prijatni, zele da ti pomognu. Viza je (pre 3 godine bila) 60 evra. Meni su dali na duzi period neko sto sam trazio (rekli su, za svaki slucaj). Medjutim, na granici, tj. aerodromu u Dublinu me je granicar detaljno ispitivao i na kraju lupio pecat da smem ostati samo u periodu koji sam originalno trazio, znaci ne i ono produzeno.

2. www.ryanair.com

iz Budimpeste do Dublina 50 evra u jednom smeru

Planiram na proleće (najverovatnije u aprilu) da odem do Dablina. Pa, ako je neko već bio, trebale bi mi sledeće informacije:

1) može li se u Beogradu, i a ko može gde, izvaditi irska viza?

Imaš i više priče o tome ovde.

  • 3 months later...

Jel zna neko najjeftiniji nacin da se stigne do Dublina  u terminu 12-13 juli , znaci sve dolazi u obzir, bus, voz, teleportiranje  ;D nije bitno ni udobnost ni vrjeme putovanja samo da je sto jeftinije

Jel zna neko najjeftiniji nacin da se stigne do Dublina  u terminu 12-13 juli , znaci sve dolazi u obzir, bus, voz, teleportiranje  ;D nije bitno ni udobnost ni vrjeme putovanja samo da je sto jeftinije

ryanair Bratislava - Dublin 56eu bez prtljaga u jednom pravcu. Iz Budmipeste je 68eu bez prtljaga u jednom pravcu.

Mislim da ces tesko naci nesto jeftinije ;)

Imas puno kamiondzija koji voze iz NSa za UK pa cak nekad i za Irsku, mislim da bi za 2-3 dana stigao sa njima do destinacije.

Imash iz Budimpeshte za 40-50 € preko Bristola ili Glazgova 11tog...

Imas i Ryan iz Zadra, oko 30-35 eur po smeru sa rucim prtljagom samo. Al nema leta bas 12 i 13.07. 

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.