agencija za vize easytovisa.com

Kako najlakse iz Beograda do Temisvara i tranzit?

784 posts in this topic

jel ima radova na aerodromu? poslali su mi neku poruku

Kakva su iskustva s kombi prevoznicima kad se ide na onaj jutarnji let za Milano oko 6:30? Koliko je to pouzdano?

Plasim se da ne zakasnimo, a izgleda da nam je Gea jedina opcija. Koliko vidim, ne postoji drugi kombi prevoz na relaciji Beograd - Temisvar.

Poznanik na FB podelio ovu stranicu, prevoz BG-Temišvar i druge destinacije. Možda će nekome biti korisno.

@du-ki ćao, vidim da već neko vreme nisi aktivan na forumu, kao i da ti je prethodna kartica istekla u maju ove godine, ali “ko pita, ne skita” ☺️ Pa samo da proverim da li možda imaš i dalje karticu i da li je slobodna 28.09-01.10? Ja sam i ranije uzimala od tebe karticu i sve je proslo super, hvala na tome!

Takodje ako neko zna koliko uopšte kosta parking ovako redovno, bila bi korisna informacija. Hvalaaa 😊

Edited by Ivana247

@du hej hvala na odgovoru. :) Čini mi se da nije loše i da se uzme ova na 6 meseci, pa da posle ja nekome izadjem u susret kao sto si ti nama. :) Da li si ti beše imao za P1 ili P2?

Ukoliko se ipak odlučim za neki od privatnih parkinga u blizini, da li imaš neki da preporučiš?

Hvala puno na odgovorima! :) 

Obavezno P2 znatno je jeftinije a razlika je u nekoliko desetina metara udaljenosti.

Nisam koristio ni jedan ali vidim ogroman napredak u odnosu ma pre nekoliko godina. ima ih sada najmanje 3 ilako ćeš ih naći na internetu. Siguran sam da je moguće i na licu mesta naći, odnosno bez najave.

Srećan put.

Pre par godina sam na ovj način pronašla saputnike do Temišvara (aerodrom) pa da probam ponovo. Putujem 19. septembra iz Temišvara u Bari (u 16:30 po rumunskom vremenu što je 15:30 po našem valjda), a vraćam se 28. septembra u 19:45 po rumunskom. Htela bih da vidim da li možda još neko ide do/iz Temišvara u tim terminima, da se dogovorimo eventualno za zajednički prevoz do tamo i/ili nazad?

Da dodam, treba mi prevoz između Beograda i Temišvara.

Edited by Jasminas

Да ли је неко случајно набавио карту за аеродромски паркинг и може да ми је изнајми? У питању су 11. до 14. јануар.