Followers 0

Putovanje kao savremena prostitucija

14 posts in this topic

Šta je za vas putovanje? Zabava, odmor, avantura, posao? Bekstvo od svakodnevnice? Sredstvo za upoznavanje sebe i sveta? Prostor za kreativno iskazivanje? Psihoterapija? Lutalačka boemija? Strast dokumentariste, etnografa, biologa, astronoma? Ili možda -- vid savremene prostitucije?

http://www.travelgirls.com/

http://www.misstravel.com/

U vreme kada je putovati lako i kada svako može da postane svetski putnik, Klub putnika ne želi samo da promoviše samostalna putovanja, nego i da preispituje njihov značaj za putnika i vrednost za zajednicu.

Šta vi mislite?

Cega se sve ove zene nece dosetiti,gospode boze!Hahahaha :happyyy:

OK,zanimljiva ideja za zenski rod :spot:

Mozemo da se zgrazavamo i iscudjavamo do mile volje, ali ne znam kakve ovo veze ima sa Klubom Putnika i idejom koju promovise?  :-\ Ciljna grupa tih sajtova i mi ovde smo dva poptuno dijametralno suprotna (pleonazam) sveta i tako treba da ostane. Live and let live. :)

Ne znam na sta si mislio u sta se Klub pretvara, ali jeste i glupost i to sta si ti postovao sa ovim linkom za elitnu prostituciju

Ne Klub putnika, nego CS, CouchSurfing. Ako već želiš da budeš maliciozna, Hekata, pažljivije čitaj postove kojima repliciraš.

Linkove sam podelio jer su mi zabavni i jer verujem da ima smisla pričati o tome šta svakome od nas znače samostalna putovanja. Travel dating i online prostitucija samo su jedan ekstremni kontekst toga pitanja, zabavna karikatura koja možda može da podstakne razgovor. Nisam želeo ni da morališem, niti da ograničim temu diskusije samo na te sajtove. Live and let live, što bi rekao Old School :)

Ceo život je putovanje !  :)

Sve što je u kretanju teži putovanju !  ;)

Svako bira svoju opciju!  :mah:

... ali jeste i glupost

Eih bre glupost...gledaj na to kao na zanimljivost,sta glupost :)

Nije to tabu tema,pa da ne sme da se prica o njoj.

A zanimljivo je i u kontekstu onoga u šta se CS pretvara.

Sta,mislis da Couchsurfing tezi tome?

Ne bih rekao da teži baš tome, ali da, teži masovnosti na uštrb kvaliteta zajednice. Sve je više dating profila, ljudi koji se lože na žurke, generalnog neputničkog sveta. Malo mi je žao zbog toga, ali šta sad, sve dok nam i dalje služi neću da se bunim.

Cega se sve ove zene nece dosetiti,gospode boze!Hahahaha :happyyy:

OK,zanimljiva ideja za zenski rod :spot:

Sponzorska putovanja  ;D