Novi forum, optimizovan za mobilne i tablete

82 posts in this topic

Bio je uključen (IPB podrška je to rešila), ali nisam mogao da testiram i sam jer mi je telefon u kvaru. Sad sam ga sam isključio zato što kad sam probao da spojim dve teme, forum mi je prijavio grešku u Tapatalku, što nema veze jedno sa drugim... Moram sutra da vidim šta se dešava.

Edited by chivitli

Potvrdjujem (iz TT-a ovo pisem).

Hvala!

Sent from my iTelephone using Tapatalk

Nije mozda bas najadekvatnija tema, ali da ne otvaram novu. Primetio sam u poslednje vreme da kad otvaram stranicu "Neprocitane poruke", kako inace pristupam forumu, ulogovan, uloga onog koji je upravo odgovorio na temu i onog koji ju je kreirao su zamenjene. Pa tako, npr. pise: "gosn.shofershajbna replied to topic's marica in Putovanja u zvuku i slici" iako je zapravo marica ta koja je odgovorila i trebalo bi da bude: "marica replied to topic's gosn.shofershajbna in Putovanja u zvuku i slici". Zapravo, ja bih ocekivao nesto ovako: "marica replied to gosn.shofershajbna's topic Putovanja u zvuku i slici", tako mi zvuci najsmislenije.

Ne znam kako je doslo do ove konfuzije, ali valjalo bi da se ispravi. Deluje zbunjujuce jer ocekujem odgovor od jedne osobe, a vidim nesto drugo.

1 hour ago, Dragance said:

zbunjujuce jer ocekujem odgovor od jedne osobe, a vidim nesto drugo.

Zbunjujuce je "Klub Putnika Google grupa", gomila poruka u spam folderu i ljudi se masovno nesto bune. Neko pustio neku buvu ili je forum malo podivljao? 

@chivitli Neki info?

Edited by DjosaSaMoravu

2 hours ago, Dragance said:

Ne znam kako je doslo do ove konfuzije, ali valjalo bi da se ispravi. Deluje zbunjujuce jer ocekujem odgovor od jedne osobe, a vidim nesto drugo.

Rešeno, hvala!

1 hour ago, DjosaSaMoravu said:

Zbunjujuce je "Klub Putnika Google grupa", gomila poruka u spam folderu i ljudi se masovno nesto bune. Neko pustio neku buvu ili je forum malo podivljao? 

@chivitli Neki info?

Radi se o listi na koju šaljemo obaveštenja o radu Kluba putnika članovima foruma,  gde se šalje maksimum nekoliko poruka godišnje. Međutim, došlo je do greške u podešavanjima, pa je stigla gomila poruka...