Tajland, zivot i posao, kako ostati...?!

254 posts in this topic

Ne trola vas niko nisam procitao dobro malo morate biti ljubazni prvenstveno ako ste stariji jer ako ce te davati mrske odgovore onda bolje i da ne pisete .Velik pozdrav

13 minutes ago, naka94cfc said:

To je tvoje misljenje drug trol nisam nikakav al nisam ni budala ti imas svoje misljenje ja svoje svako ima pravo da misli i pravo da bira ziv bio tamo gdje jesi i hvala na informacijama koje si dao ako su tacne.Trol nikad nisam bio uvjek sam smrtno ozbiljan a glavom kroz zid nikad ne idem ne brini ti za mene ne kontas ti moju pricu sa tom curom nije to neka iz Pattaye konobarica pa da me izlevati za pare koja ima 2 3 djece i tezak zivot iza sebe ili ne znam ni ja sta, znam ja dobro sta je Tajland i sta su cure niskog morala sponzoruse i one koje ce sve uradit da se izvuku iz sirotinje nisi u prici niti u fokusu da bi znao kakva je prica u pitanju iako tebi mozda sve djeluje ludo neozbidljno ili trolerski vjeruj da nije .Ziv ti meni bio gdje god da se nalazis 

Nakon pratom, 

Nakhon Pathom

je lepa provincija,mala ususkana pored BKK, da li znate engleski,  i koliko imate ustedjevine?

Pre nego što ova tema ode predaleko:

@naka94cfc, dobili ste odgovor na pitanje koje ste tražili, najbolje da se tu i zaustavimo.

@noskich @Tooka izgleda stvarno StefanDylan, nije ga odavno bilo :)

@superpera se neće družiti sa nama neko vreme