Wizzair - najčešće postavljana pitanja

258 posts in this topic

Da li se nekom desilo da nije dobio potvrdu rezervacije na mejl, uplata uredno prosla, na aplikaciji pise confirmed?  Napravila sam nalog sa jos jednog profila, da vidim da li stizu bilo kakvi mejlovi od njih i nista. Proverila filtere , spam, junk, ne postoji ni jedan mejl ni za potvrdu registracije a kamoli za rezervaciju leta ili faktura da je placeno. Bukirano je pre 3 dana.

Desilo se meni pre oko 2 nedelje, prvi put da nisam dobio mejl nakon bukiranja. Kad se ulogujem, sve je ok, let je tu, ali nikakvu potvrdu na mejl nisam primio.

Sta mislite da l mogu kutiju sa pojacalom za muziku (uklapa se u dimenzije kofercica koji ide uz wizz priority) da ponesem sa sobom u avion umesto tog kofercica? Kapiram da ne bi trebalo da mi prave problem, sta njih briga da l nosim kofer ili kutiju ako postujem te dimenzije koje su propisali, mada se sa njima nikad ne zna

Ako nije na spisku zabranjenih stvari i nema nekih opasnih komponenti, onda ne znam zasto ne bi mogao da ga poneses. I ako ima manje od 10kg, naravno. Ako i bude neki problem, ne bi ti ga pravio Wizz, nego eventualno osoblje na bezbednosnoj kontroli.

Otkazao sam wizzovu kartu pre jedno nedelju dana, i posto sam je kupio sa Wizz Flex-om, trebalo je da mi automatski refundiraju pare u vidu Wizz credita.....to se obicno desi u toku narednih sat-dva od otkazivanja karte...medjutim, samo mi je stigla poruka da je karta otkazana, nestala je sa moje aplikacije, a pare nisu legle na Credit jos uvek...pisao sam im, i jos nikakav odgovor...

eto cisto da upozorim da i to moze da se desi, posto sam sa tim krediom hteo da kupim novu kartu, nije mala suma u pitanju...od toga nista, morao sam da platim novu kartu kesom....