Wizzair - najčešće postavljana pitanja

231 posts in this topic

Trenutno ne mogu da se ulogujem preko mog mejla. Izbacuje pogrešan mejl ili pasvord, kada hoću da promenim pasvord onda opet piše pogrešan mejl ili pasvord. Da li se još nekom ovo dešava? Palo mi je na pamet da se neko nije setio pa da počne da hakuje wizzair naloge jer mnogi od nas koji često lete imaju na računu refundacije od prošle godine za više letova koje mogu i na račune da se prebace.

Jel bese do pre ove korone godisnji wizzair membership (onaj od 30e godisnje) omogucavao da pored ranca imate i onaj mali kofercic uz to? Ja sam to placao ranije al sad ne mogu da se setim da l sam imao uvek taj kofercic ili sam to dodatno placao. 

Pitam zato sto sada taj membership uz koji dobijate i kofercic kosta 200e godisnje. A neko drugo clanstvo od 30e godisnje donosi  samo fiksni popust na karte i kofer. 

Za 30 EUR (Wizz Discount Club) imaš popust na karte i prtljag (carry on i čekirani), nemaš besplatno ništa, a nije bilo besplatno ni pre, samo popust

1 hour ago, nikod23 said:

Jel bese do pre ove korone godisnji wizzair membership (onaj od 30e godisnje) omogucavao da pored ranca imate i onaj mali kofercic uz to? Ja sam to placao ranije al sad ne mogu da se setim da l sam imao uvek taj kofercic ili sam to dodatno placao. 

To sto tebi treba se zove Wizz priority, gde uz doplatu od 4 do 40 evra po letu (zavisi od rute, sezone, cega sve ne) dobijes, izmedju ostalog i dodatni rucni prtljag od 10kg. Mozes pridodati to tokom rezervacije.

Da, da.. Onda je ostalo sve isto. Nego bio sam ubedjen da sam ranije uz taj discount club imao i taj priority uz koji sam dobijao i kofercic, istripovao sam se

Istina, nekad se podrazumevalo kao rucni prtljag torba do 10kg dimenzija valjda oko 55x40x20cm. A onda su uveli da je jedini dozvoljen prtljag samo ranac od otprilike svega 40x30x20cm, bez specificirane tezine i koji ide ispod sedista. Za sve ostalo, pa i tu nekad dopustenu rucnu torbu do 10kg, se doplacuje.